UV filtras Manfrotto Advanced 52mm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MFADVUV-52
  2500
  Į krepšelį 
  Filtro tipas
  UV / Apsauginis
  Filtro diametras
  52 mm
 •  
  Manfrotto Advanced UV filtras, blokuojantis nepageidaujamus fotografijoje UV spindulius, leis jums išvengti melsvų, nesodrių nuotraukų. Kalnuose ar prie jūros panaikina atmosferos padūmavimą, pagerina nuotraukų detališkumą bei kontrastą.
   
  Violetinių bangų šviesa yra išsisklaidžiusi 10 kartų labiau, nei raudonų bangų; UV radiacija – netgi labiau. Dulkės, dūmai, lietus ir rūkas dar labiau sustiprina UV spindulių efektą. Kadrai į tolį perteikiami su mėlynu atspalviu, sumažėjusiu kontrastu ir “aštrumu”, todėl, kad fotoaparatų jutikliai į UV spindulių šviesą reaguoja panašiai, kaip į mėlynai violetinę šviesą.
   
  UV filtras - laiko patikrintas daugialypis priedas; Jis blokuoja UV šviesą, patenkančią į objektyvą, todėl sumažina vaizdo atmosferinį rūką ir padidiną spalvinį kontrastą. Tuo pat metu, UV filtras yra labai naudinga priemonė, apsauganti objektyvą nuo dulkių, drėgmės ir įbrėžimų. Manfrotto Advanced UV filtrai turi įbrėžimams ir alyvai atsparią, atstumiančią vandenį dangą ir 12 sluoksnių antirefleksinę dangą, praleidžiančią 98.8% šviesos.