UV filtras Rodenstock HR Digital Super MC 67mm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 1095-400-006-70
  5500
  6900 Sutaupykite 1400
  Į krepšelį 
  Filtro tipas
  UV / Apsauginis
  Filtro diametras
  67 mm
 •  
  Profesionalus UV filtras, blokuojantis nepageidaujamus fotografijoje UV spindulius, leis jums išvengti melsvų, nesodrių nuotraukų. Kalnuose ar prie jūros panaikina atmosferos padūmavimą, pagerina nuotraukų detališkumą bei kontrastą.
   
  Violetinių bangų šviesa yra išsisklaidžiusi 10 kartų labiau, nei raudonų bangų; UV radiacija – netgi labiau. Dulkės, dūmai, lietus ir rūkas dar labiau sustiprina UV spindulių efektą. Kadrai į tolį perteikiami su mėlynu atspalviu, sumažėjusiu kontrastu ir “aštrumu”, todėl, kad fotoaparatų jutikliai į UV spindulių šviesą reaguoja panašiai, kaip į mėlynai violetinę šviesą.
   

  Rodenstock UV spindulius blokuojantys filtrai blokuoja UV spindulių radiaciją stačia, prie matomos šviesos riba, t.y. ypatingai efektyviai ir turi tobulą spalvos neutralumą. Daug kitų UV blokuojančių filtrų praleidžia UV radiaciją, pvz., blokuoja spindulius tik iki 320 nm bangos ilgio. Kiti filtrai priimtinai blokuoja UV spindulius , tačiau blokuodami spindulius iki 440 nm bangos ilgio suteikia nuotraukai geltono atspalvio.

  Rodenstock filtrai pagaminti iš itin kokybiško optinio stiklo su visiškai nauju daugiasluoksniu skaidrinimu. Filtrai yra itin plonu juodintu rėmu, todėl puikiai tinka ir plačiakampiams objektyvams. HR Digital serijos UV spindulius blokuojantys filtrai yra papildomai padengti vandeniui atsparia danga, nuo kurios vanduo tiesiog nubėga, o tepalai ir riebalai daug lengviau nusivalo. Ši filtrų serija turi ypatingai didelį atsparumą įbrėžimams.