Video komplektas Manfrotto TwistGrip

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MTWISTGRIPS
  6500
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Jungtys
  1/4" sriegis, šaltasis blykstės padas
  Darbinė temperatūra
  -30°C / +60°C

 • TwistGrip komplektas yra platforma mobiliems telefonams, suteikianti jums galimybę jungti papildomus priedus ir išplėsti jūsų išmaniojo telefono potencialą. Ši sistema yra idealus sprendimas išmaniųjų telefonų savininkams, kurie domisi fotografija ir nori padidinti savo prietaiso fotografavimo bei filmavimo galimybes. Galite rinktis norimą TwistGrip sistemos komponentų derinį, kuris geriausiai atitinka jūsų fotografavimo ar filmavimo nuostatas ir išmokti naujų, kūrybiškų mobilografijos būdų.

  HandGrip rankena greitai ir lengvai jungiasi prie TwistGrip pagrindo universalusiu ¼" varžtu. Ergonomiškos guminės rankenos ir patogaus riešo dirželio dėka, šis tvirtas sprendimas tampa puikus išmaniųjų telefonų stabilizatoriumi, kuris užtikrina jūsų prietaiso saugumą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į nepriekaištingų nuotraukų ir vaizdo įrašų fiksavimą.

  Manfrotto BaseGrip yra vertinga priemonė, padedanti paversti savo išmanųjį telefoną efektyve alternatyva jūsų DSLR fotoaparatui. Ši priedų juosta turi daugybę jungčių fotografijos ir video priedams tvirtinti. BaseGrip greitai ir lengvai jungiasi prie TwistGrip pagrindo ¼ "universaliu varžtu ir talpina visus priedus.

  TwistGrip sistema yra suprojektuota atsižvelgiant į mobiliųjų naudotojų poreikius ir itin populiarų itališką stilių. Ji yra kompaktiška, lengvai transportuojama ir labai universali. Ji itin praktiška naudoti ir puikiai veikia visose situacijose bei visose jos konfigūracijose.  Manfrotto HandGrip rankena yra pagaminta Italijoje, o jos aukštos kokybės aliuminio korpusas užtikrina tobulą stabilumą visiems išmaniesiems telefonams.

  TwistGrip sistema yra pagrįsta universalumu ir moduliacija. Ji specialiai sukurta naudotojams, kurie domisi fotografija, ir nori padidinti savo prietaiso potencialą, kad galėtų naudoti mobilų įrenginį kaip galimą alternatyvą savo siteminiam fotoaparatui.