Vienkojis-lazda Manfrotto MPCOMPACT-BK

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MPCOMPACT-BK
  4200
  Į krepšelį 
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Aliuminis / Technopolimeras
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  1.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Svoris
  322 g
  Suskleisto stovo ilgis
  41.0 cm
  Maksimalus aukštis
  131.0 cm
  Minimalus aukštis
  41.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  +90° / -20°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  +90° / -20°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 24.8, 21.7, 18.5, 15.2 mm
  Stovo jungtis
  1/4"
 •  
  Compact Xtreme, tai novatoriškas foto priedas, kuris sujungia tradicinį populiarų Compact serijos vienkojį ir lazdą veiksmo kameroms.
   
  Compact Xtreme yra pirmoji lazda asmenukėms ir veiksmo kameroms, kurią itin lengva transformuoti į vienkojį tiesiog nusukant galvą nuo lazdos apačios ir prisukant ją rankenos viršuje. Tai puikus sprendimas veiksmo kamerų, kompaktiškų sisteminių fotoaparatų ir išmaniųjų telefonų vartotojams, ieškantiems tvirto, lengvo ir paruošto naudoti įrankio, kuris padės jiems užfiksuoti keliones, renginius ir leis pasidalinti savo įspūdžiais tokiu būdu, kokiu jie iki šiol net negalėjo pasvajoti.
  Iki 1 kg naudingos apkrovos laikantį Manfrotto Compact Xtreme vienkojį sudaro keturių dalių aliuminio lazda ir lengvi technopolimero Adapto užraktai. Compact Xtreme galuose yra po vieną ¼'' sriegį, leidžiančius greitai keisti produkto paskirtį. Vienkojis komplektuojamas su prisukama gumine pėda, užtikrinačią stulbinantį stabilumą ant bet kurio paviršiaus. Šią pėdą kaip ir visus kitus Xtreme priedus - priklausomai nuo norimos komponuotės ar paskirties galima lengvai kaitalioti.
   
  Be to, naujoji lazda-vienkojis komplektuojamas su GoPro® adapteriu, todėl jis gali būti naudojama su bet kuriuo šios veiksmo kameros modeliu. Adapterio apačioje yra ¼'' vidinis sriegis, kurio pagalba kamerą galite tvirtinti abiejuose lazdos galuose arba sukti ant rutulinės galvutės.
   
  Apvali gumuota rankena leidžia patogiai laikyti lazdą, o riešo dirželis užtikrina itin saugų įrangos naudojimą.