Prekių katalogas

Vienkojis Manfrotto MVMXPRO500

 • Vienkojis Manfrotto MVMXPRO500

  Kodas: MVMXPRO500
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  5.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas - reguliuojamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  501PL
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MVH500AH
  Svoris
  1.95 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  78.0 cm
  Maksimalus aukštis
  203.0 cm
  Minimalus aukštis
  78.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -70° / +90°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 19, 22.5, 26, 30 mm
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 • MVMXPRO500 yra lengvas tepalinis vienkojis su specialiai pritaikyta videogalva Manfrotto MVH500AH. Jis turi naujovišką tepalinę kasetę MVMXPROBASE su kojelėmis vienkojo bazėje, kuri suteikia neįtikėtinai sklandų trikryptį judėjimą ir panoramavimą (galvutės valdymą).
   
  Vienkojis turi naujus spaudžiamuosius užraktus - QPL, naudojamus profesionaliuose Manfrotto 190 ir 055 serijos trikojuose stovuose. Greito kojų fiksavimo sistema (QPL) stovo standumą padidina net 50%. Stiprūs, itin greiti ir ergonomiški QPL kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti visas stovo kojos dalis, taip sutrumpindami vienkojo paruošimo darbui laiką.
   
  Tepalinė bazė MVMXPROBASE suteikia kamerai tolygų trikryptį sukimąsi, ko neįmanoma pasiekti naudojant įprastus vienkojus. Ji turi atlenkiamas pėdas, užtikrinančias, kad vienkojis stovės maksimaliai tvirtai ir stabiliai, bei leidžia pakreipti vienkojį į norimą padėtį net stovint ant pačio nelygiausio paviršiaus. Tepalinis vienkojis ypač praverčia, kai mažoje erdvėje neįmanoma naudoti trikojo. Be to, tepalinė bazė buvo sukurta greitai transformuoti įprastą vienkojį į video, suteikiant jam sklandų judėjimą. MVMXPROBASE turi užraktą, užfiksuojantį vienkojį vertikalioje padėtyje, paliekant laisvą panoraminį judėjimą ir suteikia papildomą darbo kontrolę (Atkreipkite dėmesį: vertikalus užraktas negarantuoja visiško stovo stabilumo, kai uždėta kamera).
   
  Lengvasvorė video galva pasižymi platesne platforma, pritaikyta šiuolaikiniams HDSLR fotoaparatams ir stumdoma plokštele, padedančia subalansuoti naujausias vaizdo kameras su keičiama optika. Video entuziastams skirta galva užtikrina sklandų ir tolygų 5kg sveriančios įrangos judėjimą.
   
  Ilgesnė stumdoma tvirtinimo plokštelė suteikia lengvesnį ir tikslesnį įvairių fotoaparatų, objektyvų bei pagalbinės įrangos subalansavimą. Naujas šoninis plokštelės tvirtinimo užraktas leidžia greitai užfiksuoti kamerą iš viršaus. Nebeliko sunkoko, subtilaus stumdymo ir derinimo. Vienpusė užrakto sistema taip pat leidžia greičiau ir paprasčiau nuimti fotoaparatą nuo galvos. Galutė turi nustatytą 2.4kg atsvarą, bet maksimali apkrova yra 5kg.
 • Alternatyvios prekės

  17900
  20400 Sutaupykite 2500