Prekių katalogas

Zeiss Loxia 2.4/25

 • Zeiss Loxia 2.4/25

  Kodas: ZL25 24
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  25 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.4 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  10 / 8
  Matymo kampas
  81°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.25 m
  Filtro diametras
  52 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  62.0 mm / 88.0 mm
  Svoris
  393 g
 •  

  Kraštovaizdis, architektūra, gatvės fotografija ir kelionės - Zeiss Loxia 25mm f/2.4 galima naudoti daug kur. Šis, plataus kampo objektyvas skirtas pilno kadro sistemai, kaip ir kiti keturi Loxia šeimos nariai, puikiai tinka fotografuoti ir filmuoti su Sony sisteminiais fotoaparatais. Objektyvas užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę ir turi kelias funkcijas specialiai pritaikytas filmavimui.

  Rankinis diafragmos valdymo žiedas, kuris gali būti perjungtas į bežingsnį režimą, įmontuota elektronika, kuri automatiškai aktyvuoja vaizdo priartinimą arba aktyvuoja ekrane „focus peaking“ vos tik pasukamas fokusavimo žiedas*. Visi Loxia objektyvai yra to paties skersmens (62mm), tai palengvina profesionali filmavimo priedų naudojimą.

  Zeiss yra asocijuojama su mechaniniu ir optiniu tobulumu ir Loxia 25mm f/2.4 pasirodo puikiai abejuose srityse. Korpusas pagamintas iš metalo ir objektyvas yra su guminėmis tarpinėmis, kad apsaugoti jį nuo drėgmės ir dulkių. Žiedai valdantys fokusą ir diafragmą juda sklandžiai ir su dideliu tikslumu. Tačiau nepaisant tvirto korpuso objektyvas sveria tik 393 gramus, o tai dera su Sony filosofija, siūlyti lengvą ir kompaktišką įrangą, nekenkiant vaizdo kokybei. Optinė konstrukcija susideda iš 10 elementų paskirstytų 8 grupėse. Asferinių elementų naudojimas padidina aštrumą ir mažina iškraipymus, o du iš ED stiklo pagaminti elementai mažina chromatines aberacijas, suteikia aukštą kontrastą ir raišką nuo centro iki pat kraštų. Zeiss taip pat sukūrė optinę konstrukciją kuri vienodai gerai veikia prie visų fokusavimo atstumų, tam panaudojus plaukiančių lęšių grupes. Nepageidaujama šviesa ir atspindžiai yra efektyviai slopinami dėka puikaus ir pažangaus Zeiss T* daugiasluoksnio padengimo nuo atspindžių.