Apie mus

 • ASORTIMENTAS

   
  UAB ,, FOTOTECHNIKA’’ parduoda išskirtinės kokybės ir dizaino fotoproduktus, Patikimumą ir ilgalaikės vertės išsaugojimą garantuoja žymiausi pasaulio gamintojai – lyderiai. Produktų linija išgryninta ilgametės darbo patirties, todėl priimti sprendimai kalba patys už save ir nekelia jokių abejonių net didžiausiems skeptikams. Kas galėtų paneigti, kad mūsų parduodami, trikojai, krepšiai ir kuprinės, optika ir filtrai, apšvietimas ir studijų įranga yra kokybiškiausi ir saugiausi, o fotoaparatai atrinkti pagal vertės ir naudingumo kriterijus.
   
  PASLAUGOS
   
  Fotoaparatų, fotostudijų ir specifinės įrangos komplektavimas, tinkamiausių priedų parinkimas ir konsultacija. Profesonalūs spręndimai orentuoti į jūsų siekius ir kokybės užtikrinimą. Atsakingai vertiname vartotojo pasitikėjimą ir maksimaliai, laiko atžvilgiu, apsaugome Jūsų investicijas į fotoįrangą.
   
  DIDMENINĖ PREKYBA
   
  Teisę prekiauti mūsų gamintojų atstovaujamais produktais turi tik patikimi ir kvalifikuoti partneriai: Euronics, Fotohobis, Topocentras, Vilbros prekyba, Ogmina, AV Systems, Televizijos ir ryšio sistemos, Sergita.
   
  KAINA IR LOJALUMO SISTEMA
   
  Kaina visada atitinka kokybę, o gaunama nauda ženkliai viršija mokamą sumą. Pirkėjų neskirstome į gerus ir geresnius. Jūs visi esate mums svarbūs.
   
  TIEKIMAS IR ATSISKAITYMAS
   
  Lietuvoje ir į visas EU šalis iki Jūsų durų. Atsiskaitymas jums patogiausiu būdu: gryni, bankų kortelės, bankiniai pavedimai, lizingas…
   

  ĮMONĖS STRATEGIJA

   
  UAB “ FOTOTECHNIKA” tikslas - būti patikimu partneriu savo srityje bei siūlyti inovatyvius sprendimus, atitinkančius individualius klientų pageidavimus. Užtikrinti, kad mūsų parduodama fototechnika ne tik kokybiškiausia, patikima ir ergonomiška, bet ir rentabiliausia laiko atžvilgiu, o suteikta tikroji vertė didžiausia.
   
  Tiesiogiai atstovaudami, geriausius pasaulyje gamintojus, siūlome Jums būti žingsniu priekyje tiek technologijų, tiek dizaino sprendimais.
   
  Mes apimame plačią produktų gamą: nuo mėgėjiškų skirtų pomėgiui, menams, kelionėms iki profesionalių – skirtų nuolatiniam darbui, prabangių - reprezentacinių fotoaparatų ir priedų, bei specializuotos fototechnikos. Kvalifikuota specialistų komanda padės Jums priimti tinkamą sprendimą renkantis naują fototechniką. Sukomplektuosime visą reikiamą ar pageidaujamą fotoįrangą, atsižvelgdami į naujausias technologijas, tendencijas. Aukščiausios kokybės gamintojų sąrašas platus, o bendravimas patikimas ir atsakingas. Nuo 1994m., turėdami didžiausią patirtį Lietuvoje, siekiame Jums suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir laiko patikrintus sprendimus.
   
  Mes didžiuojamės savo klientais, labai vertiname jų atsiliepimus ir rekomendacijas. Tai įpareigoja mus dar labiau stengtis ir tobulėti. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų suteiktas rekomendacijas draugams ir pažįstamiems.
   
  MISIJA
   
  Patikimas ir naudingiausias bendradarbiavimas su privačiais ir verslo klientais, suteikiant geriausius fototechnikos sprendimus, bei konkurencinį pranašumą.
   
  VIZIJA
   
  Tapti svarbiausia fototechnikos verslo įmone Baltijos šalyse.
   
  ŠŪKIS
   
  Kokybės garantas - Jums