Prekių katalogas

Apie mus

 • ASORTIMENTAS

   
  UAB ,, FOTOTECHNIKA’’ nuo 1994m. dirba su atrinktais aukščiausios kokybės, patikimais ir ergonomiškais fotoproduktais. Patikimumą ir ilgalaikės vertės išsaugojimą garantuoja žymiausi pasaulio gamintojai – lyderiai. Produktų linija išgryninta ilgametės darbo patirties, todėl priimti sprendimai kalba patys už save ir nekelia jokių abejonių net didžiausiems skeptikams. Kas galėtų paneigti, kad mūsų parduodami, trikojai, krepšiai ir kuprinės, optika ir filtrai, apšvietimas ir studijų įranga yra kokybiškiausi ir saugiausi, o fotoaparatai atrinkti pagal vertės ir naudingumo kriterijus.
   
  PASLAUGOS
   
  Fotoaparatų, fotostudijų ir specifinės įrangos komplektavimas, tinkamiausių priedų parinkimas ir konsultacija. Profesonalūs spręndimai orentuoti į jūsų siekius ir kokybės užtikrinimą. Atsakingai vertiname vartotojo pasitikėjimą ir maksimaliai, laiko atžvilgiu, apsaugome Jūsų investicijas į fotoįrangą.
   
  DIDMENINĖ PREKYBA
   
  Teisę prekiauti mūsų gamintojų atstovaujamais produktais turi tik patikimi ir kvalifikuoti partneriai: Euronics, Fotohobis, Topocentras, Vilbros prekyba, Ogmina, AV Systems, Televizijos ir ryšio sistemos, Sergita.
   
  KAINA IR LOJALUMO SISTEMA
   
  Mes nesiekiame prekių parduoti bet kokia kaina. Kaina rodo prekės vertę ir turi ( aptarnavimo, tiekimo, banko ir kt. mokesčių, pratęstos garantijos, vykdomų akcijų ir kitus pardavimo kaštus).
  Jokia paslaptis, kad visada galima surasti kažkur pigiau: kokybės, garantijų, nesumokėtų mokesčių ar aptarnavimo sąskaita. Jei tam tikru atveju manote, kad netenkina kaina - mes visada patikriname kainą rinkoje pardavimo metu. Pagal galimybes, dažiausiai ją dar sumažiname iki protingumo ribos, išlaikant garantijas ir kitas sąlygas.
   
  TIEKIMAS IR ATSISKAITYMAS
   
  Lietuvoje ir į visas EU šalis iki Jūsų durų. Atsiskaitymas jums patogiausiu būdu: gryni, bankų kortelės, bankiniai pavedimai, lizingas…
   

  ĮMONĖS STRATEGIJA

   
  UAB “ FOTOTECHNIKA” tikslas - būti patikimu partneriu savo srityje bei siūlyti inovatyvius sprendimus, atitinkančius individualius klientų pageidavimus. Užtikrinti, kad mūsų parduodama fototechnika ne tik kokybiškiausia, patikima ir ergonomiška, bet ir rentabiliausia laiko atžvilgiu, o suteikta tikroji vertė - didžiausia.
   
  Tiesiogiai atstovaudami, geriausius pasaulyje gamintojus, siūlome Jums būti žingsniu priekyje tiek technologijų, tiek komplektacijų sprendimais.
   
  Mes apimame plačią produktų gamą: nuo mėgėjiškų skirtų pomėgiui, menams, kelionėms iki profesionalių – skirtų nuolatiniam darbui, prabangių - reprezentacinių fotoaparatų ir priedų, bei specializuotos fototechnikos. Kvalifikuota specialistų komanda padės Jums priimti tinkamą sprendimą renkantis naują fototechniką. Sukomplektuosime visą reikiamą ar pageidaujamą fotoįrangą, atsižvelgdami į naujausias technologijas, tendencijas. Aukštos kokybės gamintojų sąrašas platus, o bendravimas patikimas ir atsakingas. Nuo 1994m., turėdami didžiausią patirtį Lietuvoje, siekiame Jums suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir laiko patikrintus sprendimus.
   
  Mes didžiuojamės savo klientais, labai vertiname jų atsiliepimus ir rekomendacijas. Tai įpareigoja mus dar labiau stengtis ir tobulėti. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų suteiktas rekomendacijas draugams ir pažįstamiems.
   
  MISIJA
   
  Suteikti maksimalias galimybes kurti, realizuoti idėjas, bei įgyti konkurencinį pranašumą darbe, renkantis fototechnikos sprendimus.
   
  VIZIJA
   
  Tapti draugu ir vertu pasitikėjimo partneriu
   
  ŠŪKIS
   
  Džiaugiamės Jūsų pasiekimais