2019

TAMRON 17-28mm f/2.8 Di III RXD Sony E

Objektyvas, suteikiantis laisvę naujiems kūrybos pasirinkimams. Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD yra šviesus, ypač plataus kampo priartinantis objektyvas Sony E jungčiai ir buvo specialiai kurtas sisteminiams fotoaparatams, kad suteikti puikų mobilumą ir periekaištingą vaizdo kokybę. Šis objektyvas suteikia naujas perspektyvas fotografuojant kraštovaizdį, miesto panoramą, kalnus ir kt.

Manfrotto Befree GT XPRO

Bassano del Grappa - 2019 m. Liepos mėn. „Manfrotto“, pasaulinė fotografijos, vaizdo apdorojimo įrangos ir priedų lyderė, pristatė „Befree GT XPRO“ aliuminio ir anglies trikojį stovą profesionaliems fotografams, kurie visada pasiruošę pradėti sudėtingą kūrybinę kelionę. Šis naujas „Befree Advanced“ šeimos priedas leidžia fotografams išlaisvinti savo kūrybinį potencialą, derinant „Befree GT“ serijos stiprumą ir patikimumą su  unikaliu rinkoje, garsiosios 90 laipsnių paverčiamos kolonos universalumu.

Savitarnos Fotokioskas Snap Lab

Atsižvelgiant į vis didėjantį fotografijos mobiliaisiais telefonais populiarumą - kompaktiški fotokioskai yra pirmieji pagalboje greitam ir kokybiškam nuotraukų spausdinimui.

Lykos 2.0

Manfrotto pristatė naujos kartos Lykos 2.0 LED šviestuvus, skirtus profesionaliems fotografams ir vaizdo įrašymo specialistams, kurie ieško kompaktiško, bet galingo, universalaus, atsparaus vandeniui ir patikimo apšvietimo sprendimo natūraliam apšvietimui sukurti, taip pat lengvai valdomo naudojant Android ir iOS išmaniuosius įrenginius.

Nauji Samyang objektyvai sisteminiams ir veidrodiniams Nikon fotoaparatams

Samyang pristat4 tris naujus objektyvus, skirtus Nikon vartotojams. Du iš jų, 14 mm plataus kampo ir 85 mm telefoto objektyvai yra skirti naujiems Nikon Z6 ir Z7 fotoaparatams. Abu objektyvai yra rankinio fokusavimo. Trečiasis, tai šviesus 85 mm automatinio fokusavimo objektyvas su tradicine F jungtimi.

Befree Advanced

Naujieji Manfrotto Befree Advanced serijos kelioniniai trikojai stovai - tai optimalus transportavimo, ilgaamžiškumo, paprasto naudojimo ir veikimo derinys. Jie sukurti su unikaliu tikslu - suteikti žmonėms galimybę išreikšti savo prigimtį. Manfrotto Befree Advanced stovai atlaikė 1300 kokybės ir patvarumo testų, todėl visiems jiems suteikiama 10-ties metų garantija, tačiau iš tikrųjų jie yra sukurti visam gyvenimui. Įsigyję Manfrotto Befree Advanced trikojį, įsigysite stovą kuris jus tenkins amžinai.