2019

Manfrotto Nano Plus 5002BL ir Carbon Nanopole MS0490C

Manfrotto atnaujino kompaktiškų šviesinių-kelioninių NANO stovų asortimentą dviem naujais stovais - aliumininiu Nano Plus 5002BL  ir anglies pluošto Carbon Nanopole MS0490C.

Manfrotto Advanced 2

„Manfrotto“, pasaulinė fotografijos, vaizdo įrangos ir aksesuarų pramonės lyderė, išleido „Advanced²“ - naują foto krepšių kolekciją, išsiskiriančią patobulintu moderniu dizainu ir funkcionalumu. Aistringi miesto tyrinėtojai, žvelgiantys į pasaulį per savo objektyvą, dabar gali pasirinkti 5 „Advanced²“ kolekcijos krepšius per petį, 3 dėklus ir 6 kuprines, galinčias neštis visą reikalingą įrangą. 

Super gnybtas Manfrotto 035

Būdų ir priemonių formuoti studijos apšvietimą yra begalė, bet mes siūlome vieną unikalų įtaisą, kuris gali šimteriopai praplėsti jūsų galimybes. Tai tvirtas ir patikimas gnybtas - Manfrotto 035 „Super Clamp“. Žodelis pavadinime „super“ ne be reikalo.

Krepšiai Manfrotto Bumblebee - darbštiems ir ištvermingiems

Manfrotto foto krepšių šeima ProLight Bumblebee, pasižymi novatoriškais sprendimais ir skirta profesionaliems fotografams bei operatoriams, ieškantiems patikimo krepšio, leidžiančio patogiai dirbti atšiauriomis aukštos temperatūros, šalčio ar didelės drėgmės sąlygomis

Fomei LED Mini

Čekų įmonė „FOMEI“ pristatė kompaktiškus LED šviestuvus - FOMEI LED MINI, skirtus tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Galimi du modeliai - 15 W ir 30 W. Pagrindinis jų pranašumas yra idealus kainos ir kokybės santykis. Kartu su gausios komplektacijos priedais taip pat gausite krepšį, kuriame galėsite gerai išdėstyti šviestuvus. Galite įsigyti papildomą komplektą labiausiai naudojamų šviesos formavimo priemonių. Komplekte yra viskas, ko jums reikia, nuo kryptinio filtro iki šviesdėžės.

TAMRON 17-28mm f/2.8 Di III RXD Sony E

Objektyvas, suteikiantis laisvę naujiems kūrybos pasirinkimams. Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD yra šviesus, ypač plataus kampo priartinantis objektyvas Sony E jungčiai ir buvo specialiai kurtas sisteminiams fotoaparatams, kad suteikti puikų mobilumą ir periekaištingą vaizdo kokybę. Šis objektyvas suteikia naujas perspektyvas fotografuojant kraštovaizdį, miesto panoramą, kalnus ir kt.

Manfrotto Befree GT XPRO

Bassano del Grappa - 2019 m. Liepos mėn. „Manfrotto“, pasaulinė fotografijos, vaizdo apdorojimo įrangos ir priedų lyderė, pristatė „Befree GT XPRO“ aliuminio ir anglies trikojį stovą profesionaliems fotografams, kurie visada pasiruošę pradėti sudėtingą kūrybinę kelionę. Šis naujas „Befree Advanced“ šeimos priedas leidžia fotografams išlaisvinti savo kūrybinį potencialą, derinant „Befree GT“ serijos stiprumą ir patikimumą su  unikaliu rinkoje, garsiosios 90 laipsnių paverčiamos kolonos universalumu.

Savitarnos Fotokioskas Snap Lab

Atsižvelgiant į vis didėjantį fotografijos mobiliaisiais telefonais populiarumą - kompaktiški fotokioskai yra pirmieji pagalboje greitam ir kokybiškam nuotraukų spausdinimui.

Lykos 2.0

Manfrotto pristatė naujos kartos Lykos 2.0 LED šviestuvus, skirtus profesionaliems fotografams ir vaizdo įrašymo specialistams, kurie ieško kompaktiško, bet galingo, universalaus, atsparaus vandeniui ir patikimo apšvietimo sprendimo natūraliam apšvietimui sukurti, taip pat lengvai valdomo naudojant Android ir iOS išmaniuosius įrenginius.