Prekių katalogas

Manfrotto Advanced 2

2019-09-09


 

„Advanced2“ yra nauja, patobulinta sėkmingos „Advanced“ kolekcijos versija ir, kaip ir jos pirmtakas, yra skirta šiuolaikiškiems fotografams mėgėjams, propaguojantiems miestietišką (urbanistinį) gyvenimo būdą. Jie nuolatos keliauja ir yra pasirengę bet kada veikti. „Advanced²“ krepšiai yra patikimi ir funkcionalūs, padedantys niekada nepraleisti progos sukurti įkvepiančius vaizdus važiuojant į darbą ir atgal tarp fotografijos projektų. Naujasis „Manfrotto“ asortimentas patenkins visus jūsų kasdienius poreikius, atsižvelgiant į individualų pasirinkimą bei visada užtikrins maksimalų funkcionalumą ir dėvėjimo patogumą. Nauji krepšiai talpina populiariausias fotoaparatų formas, pradedant naujausiais sisteminiais fotoaparatais, baigiant bepiločiais orlaiviais ir nešiojamais gimbalais kameroms. Didesni krepšiai puikiai tinka kelioniniams trikojams „Befree Advanced“. Kompaktiškesniuose puikiai tilps „JOBY GorillaPod“ ar „ Manfrotto Pixi“ .

      

„Advanced²“ kuprinių asortimentą sudaro „Compact“, „Active“, „Gear“, „Fast“, „Hybrid“ ir „Travel“ modeliai, kurie siūlo pilną įrangos išdėstymo pasirinkimą atsižvelgiant į įvairius asmeninius poreikius. Kuprinės pasižymi patobulinta apsaugos sistema, užtikrinančia foto įrangos saugumą ir sukurtomis priemonėmis maksimaliam dėvėjimo patogumui, tokiomis kaip krūtinės dirželiais ir paminkštintos galinės nugarėlės. Kolekcija yra specialiai parinktų aukščiausios kokybės medžiagų, rafinuoto miesto stiliaus, patvarumo ir pavydėtino funkcionalumo derinys, jau nekalbant apie naujus trikojo laikiklius, intelektualias fotografavimo įrangos laikymo sistemas, nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių bei asmeninių daiktų skyrius. Krepšiai pasižymi atstumiančia vandenį danga ir turi specialias lietaus uždangas atšiauriam orui.

„Advanced2 Compact“ kuprinė puikiai tinka lengvai kelionei su fotoaparatu ir vienu ar dviem papildomais objektyvais bei 13 colių nešiojamu kompiuteriu / planšetiniu kompiuteriu, asmenine įranga ir kompaktišku trikoju. Viršutinis skyrius su paprasta prieiga skirtas foto įrangai, o apatinis asmeniniams daiktams.

„Advanced2 Active“ kuprinė talpina panašią įrangą ir 14 colių nešiojamąjį kompiuterį. Apatinis skyrius skirtas fotoįrangos saugojimui, viršutinis skyrius kitiems daiktams. Trikojis ir vandens butelis tvirtinami išorinėse kišenėse.

„Advanced2 Gear“ kuprinės visa erdvė su priekine priega skirta įrangai. Joje sutalpinsite pilnakadrį sisteminį fotoaparatą, tris papildomus objektyvus, sulankstomą orlaivį, delninį nešiojamąjį kompiuterį, taip pat 15 colių nešiojamąjį ir planšetinį kompiuterius. Asmeniniai daiktai yra laikomi aukščiau esančiame skyriuje, o išorėje tvirtinamas pilno dydžio kelioninis trikojis.

„Advanced2 Fast“ kuprinėje telpa „Pro DSLR“ kamera, keturi papildomi objektyvai ir blykstė. Visus daiktus kuprinėje galite pasiekti iš trijų pusių, kurios visiškai atsidaro norint greitai pakeisti įrangą. Asmeniniai daiktai talpinami viršuje ir šone. Yra specialus skyrius, skirtas 15 colių nešiojamam ir planšetiniam kompiuteriams, o priekyje pritvirtinamas kelioninis trikojis.

Advanced2 Travel“ kuprinė talpina DSLR fotoaparatą, keturis papildomus lęšius arba pilnakadrę sisteminę kamerą su dviem papildomais objektyvais ir sulankstomu bepiločiu. 15 colių nešiojamąjį ir planšetinį kompiuterius - saugiai išdėstytus dviejuose greitai pasiekiamuose šoniniuose skyriuose, o kiti daiktai yra viršuje. Šoniniai skyriai visiškai atsidaro. Norėdami įranga pasinaudoti kelionės metu, nusimaukite vieną petnešą nuo peties, pasukite kuprinę į vieną pusę ir įranga lengvai pasiekiama. Yra speciali kišenė gimbalui ar trikojui, o kuprinės priekyje pritvirtinamas kelioninis trikojis.

Advanced2 Hybrid“ kuprinė yra naujos formos modelis „Advanced2“ kolekcijoje, sukurtas siekiant maksimaliai padidinti krepšio universalumą ir patenkinti įvairius fotografų mėgėjų poreikius. Ji sukurtas lengvai transformuoti kuprinę į krepšį. Šis modelis turi išimamą įdėklą fotoaparatui ir specialias kišenes, skirtas organizuoti asmeninę įrangą.