Prekių katalogas

KAIP PRADĖTI FOTOGRAFUOTI NAMUOSE. II DALIS

Kaip mums, mirtingiesiems sukurti gražias nuotraukas neturint prabangios studijos su 450 Eur biudžetu. Įranga, palyginti su ankstesniu straipsniu, šiek tiek brangesnė, tačiau su šia pinigų suma mūsų laukia daugiau muzikos.

Kaip pradėti fotografuoti namuose. I dalis

KAIP FOTOGRAFUOTI NAMIE, NEIŠLEIDŽIANT TŪKSTANCIŲ? PARODYSIME, KAIP GALITE SUKURTI GRAŽŲ STUDIJINĮ PORTRETĄ SU ĮRANGA, KURIĄ GALITE ĮSIGYTI IKI 150 EUR. ŠIS STRAIPSNIS SKIRTAS PRADEDANTIESIEMS STUDIJOS FOTOGRAFAMS IR VISIEMS, KURIE NORI IŠMOKYTI DIRBTI SU APŠVIETIMU STUDIJOJE.

Septynios priežastys pirkti naują trikojį

Kiekvienas fotografas supranta, kad esant pakankam apšvietimui visai paprasta užfiksuoti vaizdą ir nesudėtingu fotoaparatu ar mobiliu išmaniuoju telefonu. Daug sudėtingiau kokybiškai fotografuoti, esant prastesniam orui, kada apšvietimas yra visai minimalus.

Ar reikalingas UV filtras arba kodėl skiriasi jo kaina?

Analoginės fotografijos laikais filtrai buvo nepamainoma fotografo fotoįrangos dalis.

Fotografuojame su trikoju

Kartais neužtenka vien tik pritvirtinti fotoaparatą prie trikojo, kad gautumėt ryškų kadrą. Kaip išvengti klaidų, trukdančių pasiekti gerą rezultatą.

Kokie indikatoriai apsprendžia aukštą vaizdo kokybę?

Norite įsigyti arba parduoti nuotrauką. Nežinote ar kaina atitinka turinį ? Kas yra aukšta vaizdo kokybė ir kokie indikatoriai ją apsprendžia ?