Prekių katalogas

Krepšiai Manfrotto Bumblebee - darbštiems ir ištvermingiems

2019-08-22ProLight Bumblebee šeima yra išskirtinė, aukštos kokybės fotografinių kuprinių ir krepšių serija, kuri savo estetika ir techninėmis savybėmis, puikiai įkūnija itališką Manfrotto paveldą. 
Bumblebee  šeima pasižymi, unikalia rinkoje, kvėpuojančia diržų sistema, kuri puikiai slopina įrangos gabenimo ant pečių nuovargį ir leidžia vartotojams toliau nukeliauti bei surasti geriausias vietas puikiems kadrams užfiksuoti. Krepšių vidus išradingai sukurtas apsaugoti naujausią profesionalią įrangą. Garsieji Camera Protection System skirtukai ypatingai gerai apsaugo fotoaparatus ir lęšius. Jie yra pilnai reguliuojami ir sukurti tolygiai paskirstyti svorį bei išvengti kūno įtampos.

Naujos Manfrotto Bumblebee kuprinės yra sukurtos slopinti kūno įsitempimą ir šilumą pečių, kaklo bei nugaros srityse. Kuprinėse įrengti Manfrotto novatoriški AirSupport kvėpuojantys diržai ir nugarėlės, reguliuojami krūtinkaulio, klubų ir juosmens paramos diržai. Šoninė rankena padeda vartotojams užsidėti ir nusiimti kuprinę nuo pečių, o elastinės šoninės kišenės išlaiko vandens butelį kritinėje įrangos zonos išorėje.

Manfrotto MB PL-B-230 

Manfrotto Bumblebee

 

Bumblebee-230 PL kuprinė apsaugo profesionalią DSLR kamerą su uždėtu 70-200mm/2.8 objektyvu ir 10 papildomų objektyvų arba arba 400mm/2.8 optiką ir 5 papildomus objektyvus. Video komponuotėje, kuprinėje tilps nesurinkta modulinė kamera Canon C100 su daugybe objektyvų ir priedų. Kuprinėje yra skyrius 17" nešiojamam kompiuteriui. Bumblebee-230 PL taip pat turi objektyvo dėklą, esantį juosmens dirže.
 Manfrotto MB PL-B-130

Manfrotto Bumblebee
Bumblebee-130 PL kuprinė išlaiko profesionalų CSC arba DSLR fotoaparatą su uždėtu 70-200mm/2.8 objektyvu ir 8 papildomus lęšius ar nepritvirtintą 400mm/2.8 optiką su 3 papildomais objektyvais. Video komponuotėje, ji apsaugos išmontuotą modulinę vaizdo kamerą, tokią kaip SONY FS-5. Kuprinėje taip pat yra paminkštintas skyrius 15" nešiojamam kompiuteriui.
 
 
Visa kuprinių vidaus erdvė yra paminkštinta, kad pilnai apsaugotų fotoįrangą, bet ją taip pat galima pakeisti, kad tilptų 70% fotoįrangos rinkinys, 30% priedų ir asmeniniai daiktai. Pagrindiniai užtrauktukai turi 4 kilpinius trauktuvus, kuriais vidinė kuprinių erdvė gali būti padalyta į viršutinį ir apatinį skyrius. Sumanios NeverLose trikojo jungties dėka kuprinės šone galite pritvirtinti trikojį. Trikojo tvirtinimo diržai prisiūti šoninėje kišenėje ir gali būti paslėpti, kai stovo nenaudojate. Tokiu būdu jų niekad nepamesite.
 
 
Naujieji Manfrotto Bummblebee krepšiai gerokai kilstelėjo savo krepšių kategorijos kartelę. Nepriekaištingos konstrukcijos ir patikimo veikimo derinio dėka, jie atitinka visus lengvai ir greitai keliaujančių, reiklių profesionalų poreikius. Kaip ir kuprinėse, krepšių nugarinė pusė ir 3-ijų taškų AirSupport diržų sistema yra pralaidžios orui ir puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui lauko sąlygomis. Peties diržo ilgį galima greitai reguliuoti naudojant EasyGrip sagtį.


Manfrotto MB PL-BM-30 

Manfrotto Bumblebee

Nepaisant kompaktiško dydžio, krepšiai yra pajėgūs nešti nemažą profesionalių įrankių mantą: Krepšys Bumblebee M-30 PL talpina profesionalų DSLR fotoaparatą su pritvirtintu 70-200mm/2.8 objektyvu, 3 papildomus lęšius, giroskopinę kamerą (pavyzdžiui, DJI Osmo) ir 15" nešiojamą skompiuterį, su visais reikiamais priedais.
 

 

Manfrotto MB PL-BM-10
Manfrotto Bumblebee

Krepšyje Bumblebee M-10 PL tilps sisteminė ar veidrodinė kamera su pritvirtintu 24-70mm/4 objektyvu ir papildomi 2 objektyvai (įskaitant 70-200mm/2.8), giroskopinė kamerą (pavyzdžiui, DJI Osmo) ir 13" nešiojamas kompiuteris su priedais. Krepšyje taip pat gali sutalpinti pilną DJI MAVIC komplektą + Osmo kamerą.
Manfrotto pirmą kartą pristatė specialų XtraSecure skyrių, skirtą giro kamerai. Tampi juosta skyriuje prilaiko judančias kameros dalis, todėl kamerą galima greitai ištraukti. Jei giro kamera nenaudojama, skyriuje galima saugoti objektyvą.
 
 
Visa Bumblebee kolekcija komplektuojama su DuoFace saulės/lietaus uždangalu, apsaugončiu krepšius nuo lietaus ir atspindčiu saulės šviesą, kad jūsų įranga visą dieną liktų vėsi ir sausa.