Prekių katalogas

Nauji Samyang objektyvai sisteminiams ir veidrodiniams Nikon fotoaparatams

2019-04-11


Objektyvų gamintojas Samyang metus pradeda dideliais darbais. Žiemą paskelbę kelis objektyvų modelius Canon, Nikon ir Sony fotoaparatams, dabar pristato tris naujus, prieinamos kainos objektyvus specialiai skirtus Nikon vartotojams. Du iš jų, 14 mm plataus kampo ir 85 mm telefoto objektyvai yra skirti naujiems Nikon Z6 ir Z7 fotoaparatams. Abu objektyvai yra rankinio fokusavimo, kaip ir anksčiau pristatyti su Canon EOS RF jungtimis. Trečiasis, tai šviesus 85 mm automatinio fokusavimo objektyvas su tradicine F jungtimi.

Samyang MF 14mm f/2.8 Z yra rankinio fokusavimo, ultra plataus kampo objektyvas su minimaliu fokusavimo atstumu tik 28 cm ir puikiu optiniu našumu net esant atvirai diafragmai. Objektyvas yra skirtas naujiems pilno kadro Nikon sisteminiams fotoaparatams su Z jungtimi ir atveria naujas kūrybines galimybes fotografijoje. Nukreipkite fotoaparatą į giedrą naktinį dangų ir fiksuokite visą paukščių tako grožį arba šiaurinės pašvaistės šviesas. Pastatykite fotoaparatą arčiau žemės ir iš arti fiksuokite gėlės žiedo grožį fone turėdami visą gėlių lauką. Kalnų panorama, kraštovaizdis, miestas ir architektūra, tai tik keli motyvų pavyzdžiai kuriuos galite fotografuoti naudodami 14 mm ultra plataus kampo objektyvą! Objektyvo viduje yra 14 elementų suskirstytų į 10 grupių. Tarp jų yra 2 elementai iš ED stiklo, kurie mažina chromatines aberacijas. 3 elementai ir HR stiklo ir 2 asferiniai elementai, užtikrintys aukštą raišką ir aštrumą visame kadre. Fiksuotas objektyvo gaubtas apsaugo išlenktą priekinį elementą nuo nepageidaujamų spindulių. Objektyvo konstrukcija neleidžia naudoti standartinių filtrų, o diafragma ir fokusas valdomi rankiniu būdų.

Samyang MF 85mm f/1.4 Z ir Samyang AF 85mm f/1.4 F yra trumpi telefoto objektyvai pilnam kadrui, kurie idealiai tinka portretų fotografavimui, dėka didelės diafragmos ir galimybės išgauti labai švelnų ir gražų fono išliejimą. Abu objektyvai turi atšiaurioms oro sąlygoms atsparią konstrukciją ir susideda iš 9 elementų suskirstytų 7 grupėse.

MF 85 mm f/1.4 Z yra skirtas Nikon Z jungties fotoaparatams ir turi rankinį fokusavimą su švelniu ir tiksliu fokusavimo žiedu, o AF 85mm f/1.4 F turi greitą ir tylų automatinio fokusavimo varikliuką ir yra skirtas fotografams dirbantiems su Nikon DSLR fotoaparatais. MF versija su Z jungtimi turi 1 metro minimalų fokusavimo atstumą, 8 diafragmos lapelius ir 72 mm filtro skersmenį. Objektyvas neturi elektronikos, taigi tai reiškia, kad diafragma ir ekspozicija yra nustatoma rankiniu būdu.
AF versija su F jungtimi gali fokusuoti nuo 0,9 metro, turi 9 lapelių diafragmą, o filtro skersmuo 77 mm. Elektronikos kontaktai ir integruotas mikroprocesorius reiškia, kad ekspozicijos nustatymų keitimas yra galimas fotoaparate.

Kaina ir prieinamumas

Naujieji objektyvai prekyboje pasirodys vėliau šį pavasarį.

Numatomos mažmeninės kainos:
Samyang MF 14mm f/2.8 Z : 435 EUR.
Samyang MF 85mm f/1.4 Z : 375 EUR.
Samyang AF 85mm f/1.4 F : 699 EUR