Prekių katalogas

Olympus E-M5 Mark III

2019-10-17E-M5 Mark III yra vienas kompaktiškiausių ir lengviausių savo klasės fotoaparatų, kurį galima lengvai vežtis į bet kokią kelionę. E-M5 Mark III gali pasigirti 20.4 mln. taškų „Live MOS“ jutiklio ir greitaeigio „TruePic VIII“ vaizdo procesoriaus, žinomo iš Olympus flagmano OM-D E-M1 Mark II deriniu, taip pat nauja, kompaktiška, korpuse įmontuota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema. E-M5 Mark III drauge su aukštos raiškos M.Zuiko objektyvais, gali užfiksuoti vaizdus su minimaliu triukšmu net esant aukštiems ISO parametrams, ir suteikia puikią vaizdo kokybę su minimaliais iškraipymais iki pat kadro kraštų.
Fotoaparato korpusas yra apsaugotas nuo dulkių, purslų ir šalčio, todėl vartotojai gali sutelkti dėmesį į savo fotografavimo rezultatus, nesijaudindami dėl oro sąlygų . Olympus pripažinta SSWF („Super Sonic Wave Filter“) jutiklio valymo technologija drastiškai sumažina dulkių ir nešvarumų kiekį, kuris gali sugadinti nuotraukas ar vaizdo įrašą, vibruodamas vaizdo jutiklio filtrą 30 000 kartų per sekundę dažniu, kai įjungiate fotoaparatą. Ikoniškas OM-D E-M5 Mark III korpuso dizainas primena originalų OM-D ir buvo dar patobulintas, kad būtų patogiau naudoti, pridedant nykščio atramas nugarėlėje ir padidintą rankeną, kad fotoaparatas būtų tvirčiau laikomas.
Olympus E-M5-Mark-III

Greitas, labai tikslus automatinis fokusavimas su 121 kryžminio tipo AF tašku, dar didesnei fokusavimo laisvei

OM-D E-M5 Mark III yra įmontuota garsioji Olympus 121 kryžminio tipo taškų su fazių aptikimo automatinio fokusavimo (AF) sistema su skirtingomis vieno ir grupinio taikymo galimybėmis. AF naudojimo pranašumai įvairiose situacijose jau pradžiugino profesionaliojo modelio OM-D E-M1 Mark II vartotojus. Skirtingai nuo automatinio fokusavimo DSLR fotoaparatuose, AF tikslumas nesumažėja, kai naudojamas objektyvas su atvira diafragma. E-M5 Mark III siūlo didelio tikslumo ir spartų fokusavimą prie atvirų diafragmų su visais M.Zuiko objektyvais, nepriklausomai nuo fokusuojamo objekto. Algoritmas buvo dar patobulintas, palyginti su ankstesniais modeliais, neleidžiant fokusui netikėtai pereiti į foną net mišriose scenose su artimais ir tolimais objektais. Norėdami fotografuoti intensyviai judančius objektus, pavyzdžiui, fotografuodami sportą ar laukinę gamtą, su E-M5 Mark III galite fotografuoti serijomis iki 10 kadrų per sekundę AF / AE sekimo metu. Judančio objekto stebėjimo algoritmas naudoja AF informaciją iš tiesioginio vaizdo ir įrašytų vaizdų, kad būtų galima greitai sekti nenuspėjamą objekto judėjimą ir objekto greičio pokyčius.

Naujas kompaktiškas vaizdo stabilizavimo įrenginys su 5 ašių stabilizacija, užtikrinančia aukštą vaizdo kokybę

Naujasis 5 ašių vaizdo stabilizavimo įrenginys buvo sukurtas, siekiant užtikrinanti aukštą vaizdo stabilizavimo lygį kompaktiškame ir lengvame korpuse. Remiantis fotoaparato sujudėjimo informacija, gauta iš didelio jautrumo giroskopo jutiklio, ir vaizdo analize, „TruePic VIII“ vaizdo procesorius tiksliai valdo IS įrenginį, kad būtų galima atlikti iki 5,5 EV žingsnio kompensavimą . Pripažinta Olympus vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina visų objektyvų, prijungtų prie OM-D E-M5 Mark III, stabilizavimą. Be kampinio ir poslinkio suliejimo ištaisomas ir sukimosi neryškumas taip, kad būtų galima optimaliai fotografuoti iš rankos. Sinchronizuodamas palaikomų objektyvų objektyvo IS ir jutiklio IS, OM-D E-M5 Mark III gali užtikrinti dar geresnį vaizdo stabilizavimo našumą iki maždaug 6,5 užrakto greičio kompensavimo žingsnių , todėl jis puikiai tinka prasto apšvietimo situacijoms ir fotografavimui su tele objektyvais.Universalios ir unikalios fotografavimo funkcijos, tokios kaip „Live Composite“, „Pro Capture“, „Focus Bracketing“ ir „High Res Shot“
 
Live Composite režimas ilgos ekspozicijos fotografavimui 

OM-D E-M5 Mark III turi “Live Composite“ režimą, kuriuo fotografuojant vaizdas persidengia keliais kadrais, įrašytais tuo pačiu užrakto greičiu, ir sujungia tik tas sekcijas, kurios yra šviesesnės, taip užfiksuodamas šviesos takus. Ši savybė padeda užkirsti kelią fenomenui, kuris yra gana dažnas, kai fotografuojama ilga ekspozicija ir kai kurios kadro vietos tampa per šviesios. Naudodami tiesioginį vaizdą vartotojai gali patikrinti šviesos takus realiuoju laiku.

„Pro Capture“ režimas - fiksuoti kadrams, kurie trunka vos akimirksnį
„Pro Capture“ režimas leidžia nufotografuoti sunkiai fotografuojamas scenas, tokias kaip pvz. skrendantis paukštis. „Pro Capture“ pradeda fotografuoti tuo metu, kai užrakto atleidimo mygtukas yra paspaustas iki pusės, naudojant buferį, kurį galima nustatyti taip, kad būtų užfiksuota iki 14 pilnos raiškos kadrų. Kai mygtukas paspaudžiamas iki galo, kadrus galima pasirinkti atgaline data, taip pat ir tuos kurie buvo pradėti įrašyti nuspaudus užrakto mygtuką iki galo.

Aukštos raiškos kadro režimas, skirtas 50M ekvivalento aukštos raiškos nuotraukoms fotografuoti

Aukštos raiškos kadro režimas naudojant trikojį perkelia vaizdo jutiklį 0,5 taško intervalais, užfiksuodamas 8 nuoseklius kadrus, kurie vėliau sujungiami į vieną 50 mln. ekvivalento didelės skiriamosios gebos nuotrauką. Ši savybė puikiai tinka fotografuojant kraštovaizdį, gaminius studijoje ir kitose situacijose, kur reikia aukštos raiškos vaizdų.

Fokusavimo breketingas ir sujungimas (stacking), kad būtų galima fotografuoti iš arti
Fokusavimo breketingas gali užfiksuoti iki 999 kadrų, vienu užrakto paspaudimu, šiek tiek keičiant fokusavimo padėtį tarp kiekvieno kadro. Židinio poslinkių kiekį galima pasirinkti iš 10 lygių, o įrašytus vaizdus galima sujungti į vieną vaizdą, naudojant „Olympus Workspace“ vaizdo redagavimo programinę įrangą. Galima sukurti vieną vaizdą su lauko gyliu, kurio neįmanoma gauti tiesiog uždarant diafragmą.Fokuso sujungimo (stacking) funkcija automatiškai sujungia vaizdus pačiame E-M5 Mark III fotoaparate. Aštuonios nuotraukos su skirtingomis fokusavimo pozicijomis yra sujungiamos fotoaparate, gaunama nuotrauka su didesnio gylio vaizdu, kuris yra sufokusuotas nuo priekinio plano iki fono.Kitos funkcijos, leidžiančios fotografams ir filmų kūrėjams pasiūlyti daugybę kūrybinių galimybių

OM-D filmavimas stabiliam C4K vaizdo įrašymui
Informacija iš ant jutiklio esančio AF su fazes aptikimu sensoriaus naudojama optimaliam fokusavimui įrašant vaizdo įrašą. Naudodamiesi tuo vartotojai gali įrašyti 4K 30P raiškos vaizdo įrašą. Derinant 5 ašių IS su elektroniniu stabilizavimu, galima įrašyti stabilų vaizdo įrašą su minimaliu fotoaparato drebėjimu. Net ir aktyviai judant nereikia specialios stabilizavimo įrangos.

Didelis, gerai matomas vaizdo ieškiklis
E-M5 Mark III turi 2,36 milijono taškų, didelio kontrasto OLED ekranėlį ryškioms spalvoms ir EVF (elektroninio vaizdo ieškiklio) sistemą, minimaliai iškraipančią vaizdą. Dėl konstrukcijos ypatumų, kadruoti dar lengviau, kad vartotojas galėtų susikoncentruoti tik ties fotografavimu. Tolimas akies taškas leidžia lengvai fotografuoti net ir nešiojant akinius.

1/8000 sek greitas mechaninis užraktas
Fotoaparatas turi greitą užraktą, veikiantį iki 1/8000 sekundės, todėl galima fotografuoti esant atvirai diafragmai, kad būtų galima gauti išlietą foną, net ir naudojant didelio diametro objektyvą šviesiomis lauko sąlygomis.

Pasirinktinis režimas, skirtas pritaikyti fotoaparatą skirtingiems fotografavimo stiliams
Ši funkcija gali būti naudojama norint išsaugoti dažnai naudojamus fotoaparato parametrus kaip „Custom“ (režimo ratuko C). Išsaugoję nustatymus, vartotojai gali tiesiog nustatyti režimo pasirinkimo ratuką į C, kad iškart suaktyvintų ir fotografuotų naudodamiesi išsaugotais nustatymais.

Paprastas Wi-Fi ryšys su išmaniaisiais telefonais per Bluetooth „OI.Share“ programos pagalba
Bluetooth gali būti naudojamas automatiniam fotoaparato prijungimui prie išmaniojo telefono, tiesiog paleidus „Olympus Image Share“ (OI.Share) programą, skirtą įrašytiems vaizdams perkelti į išmanųjį telefoną per Wi-Fi. Naudojantis funkcija “Share order”, fotoaparate atrinkti vaizdai gali būti automatiškai perkeliami į išmanųjį telefoną, kai fotoaparatas išjungiamas.

Galimybė įkrauti per USB
Fotoaparato viduje esanti baterija gali būti įkraunama per USB (keliaujant ar nenaudojant fotoaparato).

Mirgėjimo skenavimas ir išvengimas fotografuojant
Fotoaparatas nustato šviesos šaltinių mirgėjimo dažnį ir kontroliuoja užrakto greitį didžiausio ryškumo šviesoje, kad būtų slopinamas ekspozicijos ir spalvų kitimas tarp kadrų. Mirgėjimo nuskaitymas leidžia pasirinkti tinkamą užrakto greitį, kad sumažėtų mirgėjimo efektai.

SCN (Sceniniai) režimai ir ART filtrai
SCN režime vartotojai gali tiesiog pasirinkti vieną iš šešių temų ir paliesti nuotrauką, labiausiai panašią į sceną, kurią jie nori užfiksuoti, kad suaktyvintų optimalius nustatymus.
Be to, E-M5 Mark III turi 16 Art Filtrų parinkčių, kad vartotojai galėtų fotografuoti kūrybines nuotraukas paprastais valdikliais. Tikrindami filtro efektą LCD ekrane, vartotojai gali sukurti unikalius vaizdus.