Prekių katalogas

Manfrotto Befree GT XPRO

2019-06-25


Naujasis „Befree GT XPRO“ yra aukštos klasės kelioninis trikojis,  100 proc. sukurtas, sukonstruotas ir pagamintas Italijoje. Šis novatoriškas gaminys, pasižymintis aukštos kokybės medžiagomis, tiksliu apdorojimu ir kruopščiai suprojektuotu dizainu, papildo „Manfrotto Befree Advanced“ produktų asortimentą, dar labiau sustiprindamas savo poziciją kaip kelionės fotografijos palaikymo sprendimas. „Befree GT XPRO“ yra toks pat kompaktiškas, kaip ir sėkmingoji „Befree GT“ šeima - 43 cm. Tai yra pirmasis „Manfrotto“ kelionės stovas, specialiai sukurtas patyrusiems kelionų fotografams, kurie taip pat naudoja makro ar žemo kampo fotografijas ir kuriems reikia pačios universaliausios įrangos.

Naujasis trikojis „Befree GT XPRO“ turi aliuminio ir anglies pluošto versijas bei pasižymi intuityviu ir ergonomišku dizainu. Tai yra pirmasis trikojis, kuriame suderintos, naujoviškos 180° sulankstomos kojos ir ikoninis 90° centrinės kolonos pavertimo mechanizmas, esantis trikojo viršuje. 90° paverčiama centrinė kolona nesimaišo fotografui, kol neateina laikas nebepaisyti gravitacijos ir užsiimti žemo taško fotografija ar sudėtingais makro kadrais. Kelionių fotografai, kurie mėgsta makro fotografiją ir visada juda, gali saugoti savo naująjį „Befree GT XPRO“ specialiame „Befree“ krepšyje, kuris parduodamas kartu su stovu.

Kai ateina laikas užfiksuoti akimirką, ištraukite „Befree GT XPRO“ iš dėklo, intuityviai pasukite kojas, tvirtai užfiksuokite jas M-lock užraktų sistema ir pasirinkite vieną iš trijų nepriklausomų kampų. Naujasis trikojis yra tvirčiausias savo klasėje. Jis suteikia neprilygstamą našumą bei stabilumą, kad fotografai galėtų užfiksuoti geriausius savo kadrus su vos tik 1.76 kg (anglies pluošto), arba 2 kg  (aliuminio versijos) sveriančiais  trikojais.

Stovai komplektuojami su nedidele, bet galinga ir intuityvia rutuline galvute - Manfrotto MH496-BH, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji pagaminta iš labai atsparaus, lengvojo aliuminio, todėl ją labai lengva nešioti, bet ji pakankamai stipri, kad galėtų susidoroti su 10 kg svoriu. Tai puikus sprendimas visiems veidrodiniams fotoaparatams su priartinančiais objektyvais ir net vidutinio formato kameroms. Galva turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą. Komplektuojama 200PL-PRO gumuota plokštelė užtikrina tvirtą sukibimą su kamera ir yra visiškai suderinama su „Manfrotto RC2“ ir „Arca“ tipo jungtimis..

Naujasis „Befree GT XPRO“ kelionės trikojis - tai natūralus pasirinkimas keliaujantiems profesionalams, kurių kūrybiškumas neturi ribų.
 

   MKBFRA4GTXP-BH     MKBFRC4GTXP-BH
  Tipas  
Kelioninis   Kelioninis
  Medžiaga  
Aliuminis    Anglies pluoštas
  Maksimali apkrova  
10.0 kg   10.0 kg
  Svoris  
2.0 kg   1,76 kg
  Suskleisto stovo ilgis  
43.0 cm   43.0 cm
  Maksimalus aukštis  
164.0 cm   162.0 cm
  Minimalus aukštis  
9.0 cm   9.0 cm
  Sekcijų skaičius / diametras  
4 /11.2, 14.7, 18.2, 21.7 mm   4 /14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
  Kojų pasvyrimo kampas  
22°, 54°, 89°   22°, 54°, 89°
  Kojų užraktai  
M-Lock (veržiami)   M-Lock veržiami)
  Galvutė  
MH496-BH    MH496-BH