Prekių katalogas

FOMEI LED RGB 18C

2022-01-26


SUKURTA VLOGERIAMS
FOMEI LED RGB 18C yra žiedinio šviestuvo alternatyva, suteikianti žymiai didesnį šviesos plotą panašaus dydžio korpuse. Dėl didesnio paviršiaus ploto šviesa yra puikiai išsklaidyta, todėl tikrai nereikės jaudintis dėl aštrių šešėlių. Šviestuvas sukurtas naudoti vaizdo interviu, makiažo, gaminių fotografijos ir kituose segmentuose, kur reikia tolygios šviesos. Tuo pačiu metu jis gali būti naudojamas kaip aplinkos foninis apšvietimas RGB režimu.



ŠVIESKITE BET KOKIU KAMPU
Šis šviestuvas gali būti maitinamas iš tinklo arba NP-F baterijomis. Kad šviestuvas veiktų, reikalingos dvi baterijos. Baterijos veikimo laikas priklauso nuo akumuliatoriaus talpos ir nustatyto apšvietimo režimo. Dviejų NP-F 750 baterijų veikimo laikas visos galios dviejų spalvų režimu yra maždaug viena valanda.

PATIKIMAS BEVIELIS VALDYMAS
„Desal Lite+“ programa, prieinama tiek „iOS“, tiek „Android“, veikia „Bluetooth“ išmaniojo tinklo principu. Visos šviestuvo funkcijos gali būti valdomos nuotoliniu būdu, o šviestuvus galima derinti ir suskirstyti į grupes. Kiekvieną grupę arba kiekvieną šviestuvą galima valdyti atskirai. Programa nesuderinama su ankstesne Desal Lite versija.

NUOSTABIŪS REŽIMAI 
RGB 18C turi visus režimus, kuriuos galite rasti šiuolaikiniuose LED šviestuvuose:

Kintamos šviesos režimas su diapazonu nuo 3000 K iki 5600 K.
RGB režimas su kiekvienos spalvos pasirinkimu diapazone nuo 0 iki 255.
HSI su atspalvio, sodrumo ir intensyvumo nustatymais.
ROSCO filtrai – 20 dažniausiai naudojamų gelinių filtrų.
LEE filtrai – 20 dažniausiai naudojamų gelinių filtrų.
Efektų režimas – 20 efektų, pavyzdžiui, policijos automobilis, žvakė ir televizorius.



PAKUOTĖS TURINYS
Paminkštintame krepšyje gausite: šviestuvą, maitinimo adapterį su laidu ir adapterio laikiklį.