Prekių katalogas

Fujifilm X-T100

2018-05-24

Fotografijos mėgėjams skirtas Fujifilm X-T100 modelis pasižymi stilingu retro dizainu su centre montuojamu ieškikliu ir anoduoto aliuminio viršutine dalimi. Fotoaparate, sveriančiame tik 448 g įdiegtas galingas 24.2 mln. taškų APS-C dydžio jutiklis ir "Fujifilm" patentuota spalvų reprodukavimo technologija, kurie užtikrina aukštą vaizdo kokybę. Kamera turi fazės aptikimo automatinio fokusavimo sistemą ir naujai sukurtą automatinio fokusavimo algoritmą, kuris leidžia greičiau ir tiksliau fokusuoti. Be to, horizontaliai pakreipiamas galinis LCD ekranas leidžia lengvai fiksuoti asmenukes. Didelio didinimo elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) ir pratęstas baterijos veikimo laikas iki 430 kadrų suteikia patogų ir ilgą fotografavimą. Naujausia "Bluetooth®" technologija užtikrina greitą ir paprastą vaizdų perkėlimą š kitas medijas ir dalijimąsi su draugais. Tai idealus kompanionas, skirtas išmaniųjų naudotojams, kurie nori fotografuoti aukštos kokybes vaizdus kasdieniame gyvenime ar kelioniu metu.

Didelio našumo EVF ieškiklyje galite aiškiai komponuoti kadrus net ryškioje saulės šviesoje. Ši patirtis suteiks jums tikrą fotografijos kūrimo jausmą. Tik elektroninis vaizdo ieškiklis leidžia jums tiksliai pamatyti, koks bus jūsų galutinis rezultatas, prieš paspaudžiant užraktą. 3.0 colių LCD monitorių galite apversti horizontaliai ir pakreipti vertikaliai. Horizontalus pavertimas yra būtinas fiksuojant asmenukes tiek fotografavimo, tiek ir video režimuose. Vertikalus pakreipimas yra naudingas, kai norite fotografuoti žemu arba aukštu rakursu. FUJIFILM X-T100 turi daugybę fotografavimo galimybių, įskaitant jutiklinio valdymo ekrane ir laikmačio režimus.

Komplekte esantis, naujasis objektyvas  Fujinon XC15-45mm3.5-5.6 OIS PZ  pasižymi universaliu židinio nuotolio diapazonu, efektyviu optinio vaizdo stabilizavimu ir 5 cm artimiausio fokusavimo režimu, todėl leis jums kurti įvairiausių žanrų nuotraukas.  Fotografavimo režimą greitai pakeisite naudodami įprastą programų ratuką. Galite rinktis SR+, automatinį režimą, diafragmos prioritetą, užrakto prioritetą arba visiškai rankinį valdymą. Antras funkcijų ratukas  kairėje leidžia intuityviai ir paprastai keisti fotografavimo nustatymus. Nustatyme "DEFAULT" ratukui automatiškai priskiriama geriausia nustatyto fotografavimo režimo parinktis.  Išplėstinis SR Auto režimas atpažįsta sceną ir objektą, į kurį žiūrite, ir automatiškai optimizuoja fotoaparato nustatymus ir fokusavimą. Tai leidžia jums minimaliomis pastangomis sukurti geriausias nuotraukas.  Daugialypis fokusavimo režimas "Multi Focus" sujungia daugybę vaizdų kartu, kad gautų ryškų kadrą su nuostabiu lauko gyliu.

Fujifilm X-T100 galite susieti su suderinamu išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu naudodami "Bluetooth®", kad galėtumėte lengvai perkelti savo nuotraukas ir bendrinti jas su draugais, naudojant nemokama "smart-device" programa "FUJIFILM Camera Remote". Naujai pridėta vientisos perjungimo funkcija užtikrina nuolatinį atvaizdų perkelimą, net esant fotografavimo režime.

Galima bus įsigyti trijų spalvų modelius.