Prekių katalogas

Manfrotto PRO LIGHT RELOADER

2018-10-02Pro Light Reloader kolekcija suprojektuota atsižvelgiant į profesionalių fotografų ir operatorių poreikius. Ilgose kelionese labai svarbu saugiai pervežti didelės vertės fotografijos įrangą ramybės būsenoje, kad ji būtų visiškai saugi, o "Pro Light Reloader" kolekcija yra neabejotinai saugi, kompaktiška ir lengva.

Pro Light Recorder Air-55 ir  Air-50

Lakoniškos stilistikos lagaminai su ratukais Pro Light Recorder Air-55 ir Air 50 pasižymi daugybe funkcinių savybių.  Pro Light Reloader Air-55 atitinka tarptautinius rankinio bagažo matmenis (55 x 35 x 23 cm), o  Reloader Air-50 griežčiausius oro linijų apribojimus dėl bagažo matmenų (50 x 35 x 20 cm). Priekinės ir šoninės lagaminų kišenės maksimaliai padidina jų talpą. Air-55 saugiai sudėsite profesionalios klasės veidrodinę kamerą su 400 mm objektyvu, antru DSLR korpusu ir iki 3-4 objektyvų arba modulinę vaizdo kamerą su lešiais ir priedais. Air 50 gali tilpti profesionali DSLR kamera su 70-200 mm  objektyvu, antru DSLR korpusu ir iki 3-4 objektyvų, taip pat pilnas sisteminės kameros komplektas. Be to, abiejuose lagaminuose yra 2 vidinės kišenės, skirtos nedideliems priedams ir lengvos prieigos slyrius priekineje kišeneje 17" (Air 55) ir 15" (Air 50) nešiojamam kompiuteriui bei asmeniniams daiktams.  Kad lagaminai taptų tokie patikimi, jie turi sustiprintus kampus, įmontuotus saugius ir tolygiai judančius užtrauktukus, pagerintą apsauginę apdailą ir dvi atskirtas apatines pėdas stabilumui. Be to, juose yra vidinis EVA formos dėklas, užtikrinantis tvirtą strukturą.  Air-55 vidų formuoja 14 apsauginių skirtukų ir 5 CPS skirtukai, visiškai sugeriantys smugius (Air 50 turi 12 apsauginių skirtukų ir 2 CPS  skirtukus). Abu lagaminai pasižymi fiksuota TSA spyna su integruota 3 skaitmenų užrakto sistema. Visi vidiniai skirtukai yra pritaikomi vartotojo poreikiams: jie gali būti išimti bet kuriuo metu, atsižvelgiant į pernešamos įrangos formą. Visas išorinis lagaminų audinys yra atsparus vandeniui, o ekstremalioms oro salygoms komplekte rsite lietaus uždangą. Lagaminai turi dvi rankenas lagamino viršuje ir šone.

Pro Light Recorder Switch-55

Pro Light Recorder Switch-55, tai speciali Air-55 atmaina. Šis, du viename lagaminas gali virsti profesionalia foto kuprine, paprasčiausiai ištraukiant kuprinės petnešas iš priekinės kišenės. Petnešos, esančios lagamino priekyje užtikrina papildomą įrangos apsaugą iš priekio, taip pat padidina dėvėjimo komfortą, nes priekinė pusė mažiau purvinasi, o ratai nesirėžia į fotografo nugarą. Matmenimis ir vidaus įranga Switch-55 yra identiškas lagaminui Air-55.

Pro Light Recorder Spin-55

Reloader Spin pasižymi išoriniu polikarbonato apvalkalu ir suformuotu EVA putų vidiniu padėklu, kurie maksimaliai padidina lagamino talpą ir lengvumą bei slopina smūgius, taip užtikrinant visapusišką vertingos įrangos apsaugą. Lagaminas turi keturis dvigubus ratus, kurie padeda profesionaliems fotografams ir operatoriams transportuoti sunkius įrankius, todėl Pro Light Reloader Spin-55 lengvai manevruoja labiausiai žmonių užpildytose erdvėse. Reloader Spin lagamine galite sudėti profesionalę veidrodinę kamerą su 70-200 mm objektyvu, antrą DSLR korpusą ir iki 3-4 objektyvų, Premium klasės sisteminį fotoaparatą su papildomais objektyvais ar DJI Mavic Pro rinkinį su 15" nešiojamu kompiuteriu. Pro Light Recorder Spin-55 turi tvirtą struktūrą, sudarytą iš 12-kos apsauginių ir 2 CPS  skirtukų, kad visiškai sugertų smūgius, taip pat fiksuotą TSA spyną su integruota 3 skaitmenų užrakto sistema. Funkcionalumas yra išskirtinė Pro Light Reloader Spin-55 savybė. Visi vidiniai skirtukai yra pritaikomi vartotojo poreikiams. Jie gali būti išimti bet kuriuo metu, atsižvelgiant į pernešamos įrangos formą. Be to, vidinis įdėklas gali buti naudojamas kaip apsauginis foto skyrius, arba lengvai pašalinamas, kad Reloader Spin-55 pavirstų į kasdienį krepšį. Naudojant Reloader Spin-55 kaip kasdienį lagaminą, vidiniai dirželiai gali išlaikyti asmeninius daiktus ir užkerta kelią jiems judėti. Pro Light Reloader Spin-55 atitinka tarptautinius rankinio bagažo matmenis (55 x 35,5 x 22 cm).

Pro Light Reloader Tough H-55 ir L-55

Šie kieti ir tvirti lagaminai pagaminti Italijoje naudojant ypač atsparias medžiagas. Jų konstrukcija paremta lengvasvoriais kariniais standartais bei pasižymi originaliais Manfrotto stiliaus elementais. Ypatingą saugumą užtikrina lagaminų užraktai. Pro Light Reloader Tough  H-55 atitinka tarptautinius rankinio bagažo matmenis, o L-55 griežciausius oro linijų apribojimus dėl bagažo matmenų (55 x 35 x 20 cm). Lagaminai turi ištraukiamą 2 pakopų rankeną. Reloader Tough H-55 saugiai talpina pro DSLR kamerą su 400mm objektyvu, antru DSLR ir 3-4 papildomais objektyvais,  L-55 - profesionalią kamerą su 70-200mm objektyvu, antruoju DSLR ir 4-5 papildomais objektyvais. Visi vidiniai skirtukai yra pritaikomi vartotojo poreikiams: jie gali būti išimti bet kuriuo metu, atsižvelgiant į pernešamos įrangos formą. Lagaminai turi išorinę trikojo tvirtinimo sistemą. Vidinį foto įrangos įdėklą taip pat galima lengvai išimti. Pro Light Reloader Tough aukšto slėgio lagamino korpusas, bet kokiomis oro salygomis apsaugos brangią įrangą nuo vandens ir dulkių