Prekių katalogas

Manfrotto TetherGear

2022-08-19„Manfrotto“ jau dešimtmečius yra patikimas trikojų ir studijinių sistemų gamintojas. Išleisdama „TetherGear“ liniją, „Manfrotto“ toliau plečia savo veiklą studijinės fotografijos srityje. Ši produktų kolekcija padeda profesionaliam fotografui pritaikyti savo studijos erdvę taip, kad ji geriausiai atitiktų pririšto fotografavimo poreikius. „TetherGear“ asortimentą sudaro penki produktai: nešiojamojo kompiuterio stovas, pelės stovas, planšetinio kompiuterio laikiklis, VESA monitoriaus laikiklis ir VESA adapterio plokštė.

Nešiojamojo kompiuterio stovas MLTSA4301B pagamintas iš storo aliuminio ir yra stabili platforma, ant kurios galima pastatyti nešiojamąjį kompiuterį, kad būtų galima fotografuoti. Pridedama neslystanti aparatinė įranga leidžia pritvirtinti nešiojamąjį kompiuterį prie stovo pagrindo paviršiaus ir išvengti iškilimų judant studijos erdvėje ir fotografuojant. 5/8" jungties, 1/4" ir 3/8" sriegių ir Arca-Swiss jungties suderinamumas prie platformos pagrindo išplečia jūsų tvirtinimo galimybes – nuo šviesinio iki fotoaparato trikojo ir lanksčių alkūnių.

Nešiojamojo kompiuterio stovo varžtų skylės išilgai pagrindo taip pat tinka pelės dėklo MLTSA2001B tvirtinimo varžtams dešinėje arba kairėje pusėje, kad būtų galima pakeisti konfigūraciją. Pelės stovas turi matinį paviršių, suderinamą su infraraudonųjų spindulių technologija, kad būtų galima tiksliai dirbti.

Planšetės laikiklis MLTSA3301B siūlo reguliuojamą tvirtinimo galimybę. Suderinamas su planšetiniais kompiuteriais iki 13 colių. Laikiklis turi ištraukiamą rankenėlę su minkštomis guminėmis rankenomis kiekviename kampe, kad būtų galima saugiai laikyti planšetinį kompiuterį nepažeidžiant įrenginio kraštų. 1/4"-20 ir 3/8"-16 sriegiai, Manfrotto ir ARRI stiliaus jungtys ir Arca-Swiss suderinamumas leidžia pritvirtinti trikojo laikiklį arba pasukamąją svirtį, kad būtų galima įdėti laisvų rankų įrangą.

Naudodami TetherGear VESA monitoriaus laikiklį MLTSA1001B ir VESA adapterio plokštę MLTSA1201B galite pritaikyti dideliems ir mažiems monitoriams su įvairiais VESA šablonais ir mėgautis nuotraukomis dideliame ekrane. Kam grūstis aplink nešiojamąjį kompiuterį, kai galite geriau matyti vaizdą dideliame monitoriaus ekrane? Suderinamas su pramonėje standartiniais 75 mm x 75 mm arba 100 mm x 100 mm VESA laikikliais, monitoriaus laikiklis tinka daugeliui monitorių iki 30 kg.

Dirbdami su dideliu monitoriumi su nesuderinamais VESA angomis, tiesiog pritvirtinkite VESA adapterio plokštę, kad konvertuotumėte 120 mm x 180 mm, 180 mm x 120 mm, 200 mm x 100 mm ir 200 mm x 200 mm konfigūracijas į tinkamą šabloną, skirtą naudoti su monitoriaus laikikliu. Visa reikalinga techninė įranga ir įrankiai yra įtraukti į adapterio rinkinį, kad būtų lengva montuoti. Reketinė rankena leidžia reguliuoti vertikalų laikiklio pakreipimą, kad vaizdas būtų geresnis. Įvairūs 3/8" sriegiai ir 5/8" jungtys leidžia pritvirtinti atšvaitus ar kitus studijinius priedus monitoriaus gale.