Prekių katalogas

Olympus M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO

2020-02-12


M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO, tai aukštos kokybės standartinio priartinimo objektyvas, galintis pasigirti kompaktiškiausiu ir lengviausiu pasaulyje dizainu, užtikrinančiu maksimalų mobilumą. Naujojo M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO objektyvo optinė konfigūracija yra paveldėta iš ED 12-40mm F2.8 PRO objektyvo, kuris yra gerai žinomas dėl savo aukštos raiškos. Efektyvus specialių lęšių įdėjimas į M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO objektyvą leidžia sukurti kompaktiškiausią ir lengviausią pasaulyje dizainą, apimantį židinio nuotolį nuo 24 mm plačiakampio iki 90 mm teleobjektyvo (ekvivalentas 35 mm). Mažas ir lengvas fokusuojanti lęšis įgalina spartų ir tikslų bet kurio objekto AF. Objektyvo konstrukcija, 9 vietose apsaugota nuo dulkių, purslų ir šalčio, todėl galite nesijaudinti dėl dulkių ar lietaus kai keliaujate fotografuoti .

Fiksuota diafragmos reikšmė visame židinio diapazone ir didelė skiriamoji geba iki pat kadro kraštų
Efektyvus asferinių lęšių ir ZERO („Zuiko Extra-Low Reflection Optical“) dangos, užtikrinančios aiškų vaizdinį našumą, panaudojimas, drastiškai sumažina aberacijas, šešėlius ir atspindžius, kad būtų užtikrinta ryškus aukštos raiškos vaizdas. Dėl sumažėjusio šviesos praradimo kadro kraštuose galima pasiekti ryškų, aiškų vaizdą iki pačių kraštų. Diafragmos reikšmė yra fiksuota visame židinio nuotolyje, todėl nesunku valdyti ekspoziciją priartinant ir įrašant vaizdo įrašą.

Puikios makro galimybės, maksimalus didinimas 0,25x (0,5x35mm ekvivalentu)
Mėgaukitės intensyviu makro fotografavimu, kai maksimalus didinimas yra 0,25x (0,5x 35mm ekvivalentu) per visą židinio diapazoną. Artimiausias fokusavimo atstumas yra 12 cm plačiajame gale ir 23 cm tele padėtyje, užtikrinant platų makro fotografijos efektų spektrą, pavyzdžiui, plačiakampius makro kadrus, kurie pabrėžia perspektyvos įspūdį užfiksuojant neaprėpiamą foną, ir tele makro kadrai, skirti ryškesniems fono suliejimo efektams. Galimi įvairūs makro efektai, pvz., „Focus Stacking “, kuris fotoaparate sukuria vieną nuotrauką su dideliu lauko gyliu, sufokusuotu nuo priekinio plano iki fono.

Prieinamumas ir kainos
Juodos spalvos M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO objektyvą bus galima įsigyti nuo Kovo mėn pabaigos, RMK 649 EUR. Kaip ir kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas, M.Zuiko Digital ED 12-45mm F4.0 PRO gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje