Prekių katalogas

OM SYSTEM LS-P5

2022-08-24


LS-P5, kartu su naujausiais OM SYSTEM kompaktiniais Micro 4/3 fotoaparatų modeliais, tokiais kaip OM-1 flagmanas, yra puikus „viskas viename“ garso įrašimo įrenginys, leidžiantis turinio kūrėjams kurti profesionalius vaizdo įrašus su didelės raiškos garsu, puikiai tinkančiu kelionėms, dokumentiniams filmams, renginiams, vestuvėms ar muzikiniams vaizdo įrašams. Šis derinys taip pat suteikia puikų „YouTube“ vaizdo įrašų, influencerių ir kūrėjų garsą.

LS-P5, aprūpintas nauja ir patobulinta didelio našumo mikrofonų sistema TRESMIC II, užtikrina išplėstinės dažnio atsako stereogarso fiksavimą ir didelės raiškos įrašus linijiniu PCM arba FLAC 96 kHZ/24 bitų formatu. Šiame įrenginyje yra trys integruoti didelio našumo kryptiniai mikrofonai, galintys valdyti priartinimą. Subalansuotas kiekvieno mikrofono krypties reguliavimas leidžia patikimai įrašyti originalius garso šaltinius nuo žemų iki aukštų dažnių, fiksuojant subtilius garsus tiksliai tokius, kokius juos girdite. Įrenginys aprūpintas funkcionalumu, kuris maišo įvestis iš trijų mikrofonų ir reguliuoja kryptį 21 lygiu, išlaikant garso kokybę. Be to, mikrofonai pasižymi iki 125 dB (SPL) atsparumo garso slėgiui lygiu, todėl galima įrašyti iškraipytus garso šaltinius plačiame dinaminiame diapazone – nuo ​​garsios muzikos iki paukščių giesmių ir paskaitų. LS-P5 siūlo „Bluetooth®“ technologiją, skirtą prisijungti prie „Bluetooth®“ suderinamų įrenginių. Nemokama DVR.Remote išmaniojo telefono programėlė („iOS“ ir „Android“) gali būti naudojama norint lengvai valdyti įrašymo įrenginį nuotoliniu būdu iš išmaniojo telefono (iki 10 m / 30 pėdų), idealiai tinka mažinant valdymo triukšmą keičiant nustatymus įrašymo metu. Puikiai tinka studentams, norintiems patalpinti diktofoną šalia garsiakalbio, kad užfiksuotų paskaitų įrašus. Galite ne tik pradėti ir sustabdyti įrašymą, bet ir reguliuoti lygius įrašymo metu bei keisti filtrų nustatymus ar kryptingumą – tai patogu įrašant muzikinius pasirodymus, verslo susitikimus, spaudos konferencijas ar net laukinius paukščius per atstumą. Belaidis ausinių stebėjimas (16 bitų įrašymo režimu) yra sprendimas vaizdo turinio kūrėjams ir muzikantams, puikiai tinkantis tylioms grupės repeticijoms ir be laidų netvarkos. Naudokite LS-P5 kaip išorinį kameros mikrofoną, kad įjungtumėte geresnį garsą – tai puikus sprendimas fotoaparatams be ausinių lizdo. Belaidis „Bluetooth®“ garso stebėjimas ir nuotolinis valdymas sklandžiai veikia kartu iki 10 m (32 pėdų).


Diktofonas palaiko maksimalų 96 kHz diskretizavimo dažnį ir linijinį PCM įrašymą iki 24 bitų kvantavimo bitų sparta (tris kartus daugiau nei kompaktiniame diske). Jis taip pat palaiko be nuostolių suspaudimo FLAC įrašymo ir atkūrimo formatą, kad būtų išlaikytas aukštos kokybės garsas, išlaikant 30 % mažesnius failus nei PCM WAV. Be didelės talpos 16 GB vidinės atminties, galite įrašyti į pasirenkamą „microSD“ kortelę nesijaudindami, kad įrašydami ilgą laiką pritrūks vietos. Be to, galite rankiniu būdu reguliuoti įrašymo lygį, kad būtų įrašoma optimaliu S/N santykiu, atsižvelgiant į šaltinio garso stiprumą. Vartotojas taip pat gali tiksliai sureguliuoti lygį, peržiūrėdamas įrašymo lygio matuoklį LCD ekrane ir didžiausio ekrano indikatorių, kad įrašymo metu būtų didesnis tikslumas. 

Naujasis „Bright Sound“ režimas siūlo aiškesnius ištartų žodžių įrašus rašant vaizdo įrašus, per paskaitas ar susitikimus. Įrašymas su padidintu vidutinio ir aukšto diapazono lygiu leidžia užfiksuoti garsą sumažinant aplinkos garsų poveikį. Be automatinio ir rankinio įrašymo režimų, LS-P5 dabar siūlo naują išmanųjį režimą. Laikydami ir paspaudę mygtuką Įrašyti, išmanusis režimas nustato optimalų įrašymo lygį aplinkai ir garso šaltiniui, atlikdamas automatinį „garso patikrinimą“. Dar kartą paspauskite Įrašyti, kad pradėtumėte fiksuoti garsą, puikiai tinka naujokams. 

LS-P5 bus tiekiamas rugsėjo viduryje už rekomenduojamą 219 € kainą.