Prekių katalogas

Samyang AF 12 mm f/2 Fuji X

2021-10-26


Samyang yra vienas populiariausių Sony sisteminių fotoaparatų optikos gamintojų. Dabar atėjo laikas pirmajam autofokusiniam objektyvui, skirtam Fujifilm X jungčiai.

Objektyvas pasižymi kompaktiška ir lengva konstrukcija ir puikiai tinka gatvės, peizažų, ir architektūros fotografavimnui. Šis naujasis 12 mm objektyvas sveria vos 212 g ir yra tik 59,2 mm ilgio, todėl jame puikiai dera kompaktiškumas, išskirtinis našumumas pritaikyti plonam Fujifilm fotoaparatų dizainui. Objektyvo korpusas pagamintas iš metalo, be to jis yra sandarus, kad būtų galima naudoti net atšiauriomis oro sąlygomis.

Objektyvo konstrukciją sudaro 12 elementų 10 grupių su 5 specialiais lęšiais (1 H-ASP, 1 ASP ir 3 ED); Trys ypač mažos dispersijos elementai ir du asferiniai (H-ASP ir ASP) elementai buvo įtraukti į optinį dizainą, siekiant sumažinti chromatines aberacijas ir iškraipymus, kad vaizdas būtų ryškesnis. Dėl optinės konstrukcijos objektyvas užtikrina puikią vaizdo kokybę nuo kadro centro iki kraštų, net esant f/2.0 didžiausiai diafragmai. UMC (Ultra Multi Coating) fanga padengti lęšių elementai sumažina paviršiaus atspindžius ir užtikrinti geresnį šviesos pralaidumą bei didesnį kontrastą. 

Kainos ir pristatymas
Naujasis objektyvas bus pradėtas gaminti 2021 m. lapkričio viduryje
Numatoma kaina 429 eurai


Pagrindiniai ypatumai

• Linijinis STM automatinio fokusavimo variklis užtikrina greitą ir tylų fokusavimą
• Puikios optinės savybės
• Lygiavertis 18 mm objektyvas 35 mm kadrui
• Pažangi danga atšiaurioms oro sąlygoms