Prekių katalogas

Samyang AF 14mm f/2.8 F ir Samyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS

2018-08-29Naujas lengvas ir kompaktiškas ypač plataus kampo objektyvas  Samyang AF 14mm f/2.8 F skirtas pilnam kadrui, suteikia labai didelį matymo kampą, šviesią diafragmą ir tvirtą bei atsparią konstrukciją. Šios savybės puikiai tinkančios sporto, kraštovaizdžio ar švaigždžių fotografijai!

Samyang AF 14mm f/2.8 F yra sukurtas pilno kadro jutikliams ir suteikia įspūdingą 116,6 laipsnių matymo kampą. Tačiau objektyvas taip pat gali būti naudojamas su Nikon DSLR fotoaparatais turinčiais APS-C jutiklius ir tampa ekvivalenčiu 21mm židinio nuotolio objektyvu.
Integruotas varikliukas užtikrina greitą, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o elektroniškai valdoma diafragma užtikrina objektyvo veikimą su visomis ekspozicijomis ir šviesos matavimo režimais, kuriuos fotoaparatas gali pasiūlyti. Jeigu norite fokusuoti rankiniu būdu, objektyvas turi įmontuotą AF/MF jungiklį ir platų bei patogų fokusavimo žiedą. Minimalus fokusavimo atstumas tik 20 cm.

Samyang 14mm rankinio fokusavimo objektyvas yra gerai žinomas dėl savo didelio ryškumo ir žemų chromatinių aberacijų, tačiau naujasis Samyang AF 14mm f/2.8 F kelia optinę kokybę į naują lygį. Konstrukcija sudaro 15 elementų 10 grupių. Tarp jų yra 2 asferiniai elementai kurie užtikrina mažus iškraipymus ir maksimalų kontrastą ir ryškumą visame kadre netgi prie atviros diafragmos. 4 elementai pagaminti iš HR stiklo ir 1 elementas iš ED stiklo.
Be to, naudojamas pažangus Samyang (UMC) lęšių padengimas, siekiant užkirsti kelią atspindžių, nepageidautinos šviesos ir šešėliavimo atsiradimui, tai ypač svarbu objektyvui su tokiu dideliu matymo kampu. Taškiniai šviesos šaltiniai yra atgaminti kaip gražios saulės žvaigždės dėl 7 ašmenų diafragmos. Galiausiai, guminiai tarpikliai veikia kaip sandarikliai, apsaugantys jautrų vidų nuo drėgmės ir dulkių.

Specifikacijos

- Židinio nuotolis: 14mm
- Maksimali diafragma: 2.8
- Vaizdo dydis: 24 × 36 mm (pilnas kadras). Tinka ir APS-C
- Objektyvo jungtis: Nikon F
- Fokusavimas:Automatinis
- Vaizdo stabilizavimas: Ne
- Optinė konstrukcija: 15 elementų / 10 grupių
- Minimali diafragma: 22
- Minimalus fokusavimo atstumas: 20 cm
- Maksimalus didinimas: 0.15x (1:6.7)
- Diafragmos lapeliai: 7
- Filtro dydis: Nėra filtro sriegio
- Ilgis: 93 mm
- Skersmuo: 91 mm
- Svoris: 484 gramai
- Pridedami priedai: Priekinis ir galinis objektyvo dangteliaiSamyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS - objektyvas skirtas tiems, kas mėgsta fotografuoti portretus su mažu ryškumo gyliu, tačiau nenori nešiotis sunkios įrangos!  Objektyvas galimas keturioms sistemų jungtims: Canon EOS M, Sony E, Fujifilm X ir MFT.

Samyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS yra rankinio fokusavimo objektyvas ir turi platų bei patogų fokusavimo žiedą, kuris yra labai sklandus ir tiksliai veikiantis. Mažiausias fokusavimo atstumas yra 65 cm, taigi objektyvas netik puikiai tinka portretams, tačiau su juo galima fiksuoti detales iš arti. Dėka taip vadinamos „plaukiojančios“ elementų konstrukcijos, objektyvas išlaiko puikų aštrumą iki begalybės žymės.

Optinė konstrukcija susideda iš 9 elementų suskirstytų į 7 grupes. Siekiant užtikrinti geriausią aštrumą ir raišką prie atviros diafragmos ir sumažinti trūkumus, tokius kaip chromatinės aberacijos, naudojami HR ir ED stiklo elementai. 

Pažangus Samyang (UMC) lęšių padengimas mažina atspindžius ir šešėliavimą, tai padeda užtikrinti gerą kontrastą ir natūralų spalvų atkūrimą visose apšvietimo sąlygose. Devynių lapelių diafragma suteikia labai švelnų ir gražų bokeh. 

Specifikacijos

- Židinio nuotolis: 85 mm
- Maksimali diafragma: 1.8
- Vaizdo dydis: APS-C
- Objektyvo jungtys: Canon M, Sony E, Fujifilm X, MFT
- Fokusavimas:Rankinis
- Vaizdo stabilizavimas: Nėra
- Optinė konstrukcija: 9 elementai / 7 grupės
- Minimali diafragma: 22
- Mažiausias fokusavimo atstumas: 65 cm
- Didžiausias didinimas: 0.17x (1:5.9)
- Diafragmos lapeliai: 9
- Filtro dydis: 62 mm
- Ilgis: 79.5 – 80.7 mm priklausomai nuo jungties
- Skersmuo: 67.5 mm
- Svoris: 344 gramai
- Pridedami priedai: Objektyvo gaubtas. Priekinis ir galinis dangteliai