Prekių katalogas

Samyang AF 75mm F1.8 X

2023-02-28


Vos 257 g sveriantis ir vos 69,3 mm ilgio naujasis 75 mm portretinis objektyvas (112,5 mm viso kadro ekvivalentas) puikiai suderina lengvumą ir puikų veikimą bei puikiai tinka prie "Fujifilm" fotoaparatų dizaino.
Objektyvas turi mikro raštuotą fokusavimo žiedą, kuriuo malonu naudotis, o apsauga nuo skirtingų oro sąlygų užtikrina naudojimą atšiauriomis oro sąlygomis, apsaugodama objektyvą nuo lengvo lietaus, sniego ir dulkių.
Objektyve įdiegtas "Samyang" greitas linijinis STM (žingsninis variklis), kuris fotografams ir vaizdo operatoriams suteikia galimybę tyliau ir tiksliau valdyti objektyvo grupių fokusavimą.Naujojo objektyvo konstrukciją sudaro 10 elementų, suskirstytų į 9 grupes, o 2 HR ir 3 ED specialaus stiklo elementai įtraukti į optinę konstrukciją, kad būtų sumažinta chromatinė aberacija ir iškraipymai , o vaizdai būtų ryškesni.
UMC (Ultra Multi Coating) danga padengiami objektyvo elementai, siekiant sumažinti paviršiaus atspindžius, išvengti blyksnių ir užtikrinti geresnį šviesos pralaidumą ir kontrastą.
9 lapelių diafragma sukuria minkštą, kreminį bokeh efektą, kuris išryškina objektą ir sukuria nuotraukos gylio pojūtį.
Objektyvo šone esantis pasirinktinis jungiklis leidžia naudotojui nustatyti funkcijas. Vėliau, atnaujinus programinę įrangą, galima pridėti daugiau funkcijų.

Dėl puikių optinių savybių ir "Fujifilm X-trans" jutiklių "Samyang AF 75mm F1.8 X" objektyvas leidžia išryškinti objektą minkštame, neryškiame fone su nuostabiu bokeh efektu.

Naująjį "Samyang AF 75mm F1.8 X" bus galima įsigyti nuo 2023 m. kovo mėn.