Prekių katalogas

Sony α7 Mark III

2018-02-27

Neprilygstama Sony α7 Mark III naujovė vaizdo jutiklių erdvėje yra yra visiškai naujas 24.2 mln. taškų, galinės apšvietos Exmor R CMOS vaizdo jutiklis, turintis padidintą jautrumą, išskirtinę rezoliuciją ir įspūdingą 15 žingsnių dinaminį diapazoną mažuose jautrumuose. Sujungdama šį jutiklį su įvairiomis funkcijomis, įskaitant ekstremalią 93% AF aprėptį, greitą iki 10k/s fotografavimą mechaniniu arba elektroniniu užraktu, įvairiomis 4K vaizdo įrašymo galimybėmis ir dar daugiau, Sony sukūrė naują įrankį, kuris suteikia įvairiausio lygio kūrėjams - nuo entuziastų iki profesionalių - gebėjimą fiksuoti visiškai naują, išskirtinį turinį.

Naujos kartos 24.2 mln. taškų Exmor R™ CMOS jutiklis su galinio apšvietimo struktūra suporuotas su parengtiniu LSI padvigubina duomenų nuskaitymo greitį, o naujausias BIONZ X™ vaizdo apdorojimo modulis pasiekia 1.8 karto spartesnę duomenų apdorojimo gebą, palyginti su α7 II. Jutiklis su galinio apšvietimo struktūra padidina šviesos surinkimo efektyvumą pikselyje, išplečia elektros grandinės skalę ir dėl varinių laidų sluoksnio išvesties duomenis perduoda labai dideliu greičiu, kartu sumažindamas triukšmą dideliuose jautrumuose ir didžiulį dinaminį diapazoną mažo jautrumo nustatymuose.

Standartinis ISO diapazonas padidintas iki ISO 100–51 200 (su galimu išplėtimu iki ISO 50–2048007), įdiegtos detalių atkūrimo ir konkrečios srities triukšmo mažinimo technologijos. Atnaujinto CMOS jutiklio ir vaizdo procesoriaus dėka pasiekiamas maždaug 15 žingsnių dinaminis diapazonas esant mažam jautrumui. Tai užtikrina tolygų perėjimą iš šešėlio į apšviestas vietas ir neįtikėtiną bendrą našumą visais nustatymais ir visomis fotografavimo sąlygomis.

Šis naujas pilnakadris modelis taip pat turi 14 bitų RAW formato išvestį, kurią galima naudoti net nepertraukiamo fotografavimo režime ar fotografuojant elektroniniu užraktu. Didelio tikslumo stabilizavimo sistemoje naudojamas stabilizavimo įrenginys ir giroskopo jutikliai bei algoritmai pasiekia 5.0 žingsnių užrakto greičio pranašumą. Fotoaparato virpesiai kompensuojami penkiose ašyse naudojant bet kokį objektyvą.

Autofokusavimo veikimo lygis buvo gerokai patobulintas, įskaitant 4D FOCUS™ galimybes. Naujojoje kameroje yra 425 kontrasto aptikimo AF taškai, kurie veikia kartu su 693 fazės aptikimo taškais, paveldėtais iš pripažinto α9 modelio. Ši naujoviška AF sistema aprėpia maždaug 93% kadro, todėl užtikrinamas patikimas fokusavimas, net sunkiausiai sufokusuojamiems objektams. Fotoaparate taip pat gerokai patobulinti AF atsakas ir sekimas, beveik dvigubai padidėjo fokusavimo greitis mažo apšvietimo sąlygomis ir sekimo greitis. AF charakteristikos, atkartotos iš modelio α9, užtikrina didesnio tikslumo AF sekimą, todėl galima nepertraukiamai fotografuoti greitą veiksmą. Kadangi vaizdo jutiklis greičiau nuskaito duomenis, galima sekti net sudėtingą objekto judėjimą ir tiksliai nuspėti staigius judesius, taigi užfiksuosti lemiamas akimirkas.

Nuo šiol akių aptikimo AF "Eye AF" funkcija palaikoma ir AF-C režime, todėl fotografuojant portretus pasiekiamas didesnis tikslumas. Be to, dėl padidintos AF spartos lengviau nufotografuoti judančio objekto portretą, net jei objektas žiūri žemyn ir tolyn nuo fotoaparato arba yra apšviestas iš nugaros, o dalis veido yra tamsoje. α7 III palaiko akių aptikimo AF, naudojant per adapterį prijungtus A tipo jungties objektyvus. Vienas iš fokusavimo lankstumo patobulinimų yra fokusavimo taško pasirinkimo vairalazdė. Naudojant kryptinę vairalazdę galite greitai ir tiksliai perkelti fokusavimo tašką. Fokusavimo tašką galite pasirinkti ir perkelti intuityviai, todėl nepraleisite puikių progų fotografuodami judančius objektus. α7Mark III turi jutiklinio fokusavimo funkciją, kurios pagalba žiūrėdami į vaizdo ieškiklį ekrane galite intuityviai pirštais nuvilkti fokusavimo rėmelį į norimą kadro vietą.

Fotoaparatu α7Mark III galima nepertraukiamai fotografuoti serijomis iki 10 k/s sparta, naudojant AF / AE sekimą ir iki 8 k/s sparta fotografuoti serijomis, kai fotografuojama tiesioginės peržiūros režimu. Fotoaparatas taip pat palaiko tylų fotografavimą (elektroniniu užraktu) iki 10 k/s sparta, naudojant AF / AE sekimą ir pasirinkus maksimalią raišką. vienos nepertraukiamos serijos metu galima įrašyti maždaug 177 JPEG (standartinius) vaizdus, 89 suglaudintus arba 40 nesuglaudintų RAW vaizdų.

Fotoaparate yra du laikmenų lizdai – SD kortelei (suderinama su UHS II, kad duomenų įrašymas būtų spartus) ir SD / „Memory Stick“ kortelei. Vienu metu galima naudoti abi lizduose esančias korteles: vaizdams įrašyti arba perduoti; RAW duomenims ir JPEG duomenims arba filmams ir nuotraukoms atskirti; duomenims kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

Be to, jei darbinėje aplinkoje yra fluorescencinis arba dirbtinis apšvietimas, vartotojai gali suaktyvinti "anti-flicker" funkciją, kuri automatiškai aptinka ir parenka užrakto greitį, kad mirgėjimas mažiau paveiktų nuotraukas. Tai sumažina bet kokias ekspozicijos ar spalvų anomalijas, kurios kartais gali atsirasti kadro viršuje ar apačioje, fotografuojant dideliu užrakto greičiu.

Naujoji α7Mark III yra ir išskirtinė vaizdo kamera, siūlanti 4K raiškos (3840x2160 pikselių) vaizdo įrašymą visu kadro plotu. Visų pikselių nuskaitymas be sujungimo pilno kadro režimu leidžia užfiksuoti apie 2.4 karto daugiau duomenų, nei reikia 4K filmams (QFHD: 3840 x 2160), sumažinant muaro efektą ir virpėjimą. Galima pasirinkti viso kadro arba „Super“ 35 mm režimą. Be to, 4K įrašymas vyksta XAVC S formatu, kai bitų srautas siekia 100 Mbps. α7Mark III turi HLG (Hybrid Log-Gamma) režimą, kuris palaiko "Instant HDR" darbo eigą, leidžiančią HDR (HLG) suderinamą televizorių atkurti gražius, tikroviškus 4K HDR vaizdus. Galima naudoti S-Log3 ir S-Log2 gamos kreives ir taip norimai sureguliuoti vaizdus, kai montuojant filmą atliekama spalvų gradacija. S-Log3 pagerina perėjimą nuo šešėlių iki vidutinių tonų ir iki 14 žingsnių išplečia dinaminį diapazoną. Fotoaparatas taip pat gali įrašyti Full HD raiškos filmus 120 kadrų per sekundę greičiu iki 100 Mbps, kad vaizdas peržiūroje būtų iki 60 kartų pagreitintas arba iki 5 kartų sulėtintas.

Ilgą fotografavimą užtikrina baterija NP-FZ100, kuri apytiksliai 2.2 karto talpesnė už bateriją NP-FW50, todėl vieną kartą įkrovus galima užfiksuoti iki maždaug 710 nuotraukų, o į pasirenkamą vertikalią rankenėlę VG-C3EM galima įdėti dvi baterijas. Į USB Type-C™ ir universalųjį / USB mikrojungties prievadą galima jungti išorines mobiliąsias baterijas ir taip dar labiau pailginti įrašymo trukmę.

Pagrindiniai Sony α7 Mark III ypatumai:

  • Naujas 24.2 mln. taškų "Exmor R" CMOS vaizdo jutiklis su  galinio apšvietimo struktūra
  • Platesnis ISO diapazonas 100-51200 (išplečiamas iki ISO 50 - 204800) ir 15-stop'ų dinaminis diapazonas esant mažiems jautrumams
  • Pasaulio klasės AF sistema, kurioje yra 693 fazių aptikimo AF taškai, apimantys 93% vaizdo plotą, 425 kontrasto AF taškai ir greita bei patikima akių aptikimo AF
  • Nuolatinis fotografavimas iki 10 kadrų per sekundę greičiu, naudojant mechaninį arba elektroninį užraktą
  • 5 ašių vaizdo stabilizavimas su 5.0 žingsniais išlaikymo pranašumu
  • Didelės raiškos 4K filmavimas visu jutikliu ir be pikselių surišimo per visą kadro plotį
  • Ilgesnis nei bet kurio kito sisteminio fotoaparato baterijos veikimo laikas, 710 kadrų vienu įkrovimu
  • Patobulintas valdymo funkcionalumas, įskaitant vairalazdę fokusavimo taškų pasirinkimui, dvigubą SD kortelių lizdą, ​​SuperSpeed ​​USB ("USB 3.1 Gen 1") USB Type-C lizdą ir dar daugiau