Prekių katalogas

Super gnybtas Manfrotto 035

2020-04-28

 

Niekam nėra paslaptis, kad šviesa yra pagrindinis faktorius fotografijoje. Nuo to, kaip išnaudosite turimą šviesą ar kaip patys ją suformuosite priklausys ir rezultatas. Būdų ir priemonių formuoti apšvietimą yra begalė, bet mes siūlome vieną unikalų įtaisą, kuris gali šimteriopai praplėsti jūsų galimybes. Tai tvirtas ir patikimas gnybtas - Manfrotto 035 „Super Clamp“. Žodelis pavadinime „super“ ne be reikalo. Tai vienas universaliausių ir plačiausiai naudojamų priedų fotgrafijoje ir kino industrijoje.
 
Šis itin universalaus pritaikymo gnybtas lengvai laikys iki 15 kg svorį, todėl tai tikrai labai galingas priedas. Nepaisant jo galios, lengvo aliuminio korpuso dėka, SuperCLAMP sveria tik 430 gramų ir dienos pabaigoje neapasunkins jūsų krepšio. 035-asis pasižymi labai paprasta konstrukcija, todėl jį lengva ir saugu naudoti, ką patvirtina ir TÜV sertifikatas. Norint pradėti dirbti jums tereikia keliais lengvais judesiais pasukti vieną vienintelę rankenėlę.
 
Visgi svarbiausia 035-tojo savybė - gebėjimas „mirtinai“ fiksuoti daiktus ir jungti juos tarpusavyje. Pražiodytas SuperCLAMP gnybtas gali būti pritvirtinamas prie bet kokio vamzdžio nuo 13mm iki 55 mm. Į gnybto žandikaulį įdėjus pridedamą komplekte pleištą, 035-tąjį galima tvirtinti prie plokščių paviršių. Gnybtas turi vieną standartinį M6x1 vidinį sriegį, vieną 1/4" vidinį sriegį ir du M5 vidinius sriegius ir be abejo svarbiausią, nepakeičiamą 16 mm šešiakampį lizdą su saugikliu (atitinkantį populiariausią studijose naudojamą 5/8" jungtį), leidžiantį jungti daugiau nei 30 susijusių priedų.
 

Manfrotto 035 Manfrotto 035 Manfrotto 035 
Manfrotto 035 Manfrotto 035 Manfrotto 035 
Manfrotto 035 Manfrotto 035 Manfrotto 035 

Gnybtas Manfrotto 035 SuperCLAMP gali laikyti beveik viską: kameras, apšvietimą, skėčius, kablius, lentynas, stiklą, skersinius strypus, net kitus SuperCLAMP gnybtus. Tai tikrai puikiausias įrankis profesionalams, ieškantiems patikimo ir praktiško pagalbininko savo priedų krepšelyje. Jums tereikia surasti, ką norite pritvirtinti, 035-asis Super Clamp'as tam jau pasiruošęs.