Prekių katalogas

TAMRON 150-500mm F/5-6.7 Di III VC VXD FUJI X

2022-09-21


Tamron 150–500 mm F/5–6.7 Di III VC VXD yra puikus pasirinkimas fotografuojant sportą, laukinę gamtą ar paukščius. Nors jis pasiekia teleobjektyvų židinio nuotolį, atitinkantį 750 mm, 150–500 mm F5-6.7 vis tiek yra gana kompaktiško dydžio – tik 209.9 mm ilgio ir 93 mm maksimalaus skersmens. Net ir visiškai ištraukto, objektyvo ilgis yra tik 284,9 mm, todėl jį galima patogiai naudoti.

Objektyve rasite daug įdomių funkcijų, kurios palengvina fotografavimą ten, kur vyksta daug veiksmo, pvz., „Flex“ priartinimo užraktas, integruota „Arca-Swiss“ greitojo tvirtinimo jungtis ir greitas Tamron VXD AF linijinis fokusavimo variklis.

Priartinimo fiksavimo mechanizmas („Flex“) leidžia fotografui akimirksniu užfiksuoti objektyvą bet kokioje priartinimo padėtyje, stumdydamas priartinimo žiedą pirmyn ir atgal. Tai apsaugo nuo netyčinio objektyvo cilindro judėjimo dėl objektyvo svorio. Taip pat įmontuotas įprastas priartinimo fiksavimo jungiklis, kad objektyvo cilindras nenuslystų žemyn nuo savo svorio nešant. Greitas objektyvo tvirtinimas yra suderinamas su Arca Swiss, o rankenos forma sukurta taip, kad būtų lengva laikyti. Jis pagamintas iš magnio, kas sumažina svorį ir ir turi dirželio tvirtinimo angą, o visa tai savo ruožtu sumažina nešiojimo rankoje naštą. Objektyvo svoris yra 1.71 kg be trikojo laikiklio ir 1.87kg su.

150–500 mm turi gerai pripažintą VXD AF linijinio variklio fokusavimo mechanizmą, kuris užtikrina greitą ir labai tikslų judėjimą ir nepaprastai jautrų veikimą. Net fotografuojant pilnai priartinus, 150–500 mm užtikrina greitą, patogų ir tikslų fokusavimą visais fotografavimo atstumais, nuo arti iki toli.
Objekto sekimas buvo labai patobulintas, kad būtų lengviau fiksuoti greitai judančius objektus, pavyzdžiui, sporto renginius, paukščius ir laukinės gamtos fotografiją. Tai užtikrina, kad tų dramatiškų, veiksmo kupinų akimirkų niekada nepraleistumėte, nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate. Be to, linijinis variklis taip pat sumažina triukšmą ir vibraciją, atsirandančią fokusuojant, todėl puikiai tinka fotografuoti ir filmuoti mažai triukšmingoje aplinkoje.

Objektyvas turi populiarų Tamron VC režimą, kuris palengvina fotografavimą nešiojant rankoje ilgesnį laiką ir leidžia pasirinkti tris nustatymus (1 režimas: standartinis, 2 režimas: išskirtinai panoraminis ir 3 režimas: kadravimo prioritetas). Ši funkcija užtikrina puikų vaizdo stabilizavimo našumą, leidžiantį efektyviai sumažinti vaizdo susiliejimą, kurį sukelia fotoaparato drebėjimas.

Optinė konstrukcija susideda iš 25 elementų, suskirstytų į 16 grupių, įskaitant vieną XLD (ypač žemos dispersijos), penkis LD (mažos dispersijos) ir du hibridinius asferinius objektyvo elementus, kurie kruopščiai kontroliuoja aberacijas, įskaitant ašines chromatines aberacijas. Objektyvai turi Tamrons garsiąją BBAR-G2 dangą, kuri iki minimumo sumažina dubliavimą ir blyksnius bei padeda išryškinti nuotraukos detales. Kadangi 150–500 mm F5-6.7 skirtas viso kadro beveidrodiniams fotoaparatams, jis užtikrina itin aukštą vaizdo kokybę ir bendrą našumą visame priartinimo diapazone.

Objektyvo MOD (minimalus fokusavimo atstumas) yra 0.6 m 150 mm plataus kampo gale ir 1.8 m 500 mm teleobjektyvo gale. Drėgmei atspari konstrukcija ir fluoro danga užtikrina naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis.