Prekių katalogas

Tamron 20-40mm F/2.8 Di III VXD

2022-08-18Šį naują Tamron 20-40mm F/2.8 Di III VXD objektyvą galima lengvai nešiotis su savimi fotografuoti ir filmuoti. Sukurtas Sony E-mount pilnakadriams sisteminiams sisteminiams fotoaparatams, objektyvas buvo sukurtas agresyviai siekiant lengvumo, kuris idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Pradedant nuo 20 mm itin plataus kampo ir iki 40 mm standartiniame židinio diapazone. Objektyvas užtikrina šviesią F/2,8 diafragmą visame priartinimo diapazone ir pasiekia klasėje pirmaujančią kompaktišką ir lengvą dizainą – vos 86,5 mm ir 365 g.

Ilgiausiame priartinimo „gale“ objektyvas siūlo standartinį 40 mm židinio nuotolį, kuris yra patogus kasdien fotografuojant paprastas nuotraukas, portretus ir maisto nuotraukas. Tuo tarpu plačiame gale, itin platus 20 mm židinio nuotolis leidžia naudotojams mėgautis įvairiomis fotografijomis, įskaitant nuostabius ir galingus gamtos peizažus, kuriuose išnaudojama unikali itin plataus kampo perspektyva.

Objektyve integruotas garsusis Tamron VXD linijinis motorinis fokusavimo mechanizmas, leidžiantis tyliai, greitai ir tiksliai atlikti automatinį fokusavimą. Vos 0,17 m MOD ir maksimalus padidinimo koeficientas 1:3,8 plačiame gale, objektyvas suteikia išskirtinę galimybę fotografuoti iš arti ir siūlo papildomą plačios makrofotografijos funkciją.

Kompaktiškas ir lengvas 20–40 mm F/2.8 užtikrina puikų valdymą, kuris yra gerai subalansuotas net tada, kai yra pritvirtinti priedai, pvz., fotoaparato rankenos ar stabilizatoriai. Su šiuo vieninteliu objektyvu nepraleisite nė vieno kadro – nuo gatvės vaizdo įrašų iki didžiulių peizažų kelionės metu ir asmenukių su plačiu fonu.
Objektyvas suderinamas su Tamrons Lens Utility programine įranga, kuri leidžia vartotojui tinkinti objektyvą su išankstiniais fokusavimo nustatymais ir programinės įrangos atnaujinimais.