Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Manhattan Speedy 10

 • Krepšys Manfrotto Manhattan Speedy 10

  Kodas: MB MN-M-SD-10
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 12"
  Krepšio išorės aukštis
  27.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  36.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  14.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  23.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  33.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  19 x 26 x 10 cm
  Svoris
  0.88 kg
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  Krepšys, fotoaparato įdėklas, lietaus uždanga
 • Naujoji Manhattan krepšių kolekcija, sumanyta Niujorke įsikūrusio dizainerio, skiriama foto mėgėjams ir pažengusiems fotografams, naudojantiems plačią fotoaparatūros gamą. Šie krepšiai palengvins jūsų intensyvų miestietišką gyvenimą ir padės prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių poreikių ir fotografinių užduočių, Nesvarbu ar tai kasdienis važinėjimas į darbą ir atgal, ar fotosesijos tarp jų, nbesvarbu keliaujate pėsčiomis, dviem ratais arba kitomis transporto priemonėmis, ši kolekcija sukonstruota nepastebimai susilieti su miesto gyvenimu.
   
  Manfrotto Manhattan krepšiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kruopščiai, iki smulkmenų atsižvelgiant į jų estetiką. Serija yra labai funkcionali ir krepšių fotografinė paskirtis be didelių pastangų paverčiama patogia kasdienio naudojimo talpa, kurioje patogiai laikysite visą jums reikalingą dienos įrangą.
   
          
   
  Krepšiuose surasite vietos ir būdų susidėti visus pirmos būtinybės daiktus - įskaitant paminkštintą skyrių medijai, paslėptas kišenes, universalias juostas ir diržus, kuriais pritvirtinsite trikojį, šalmą, striukę ir kitus didelių gabaritų daiktus. Jie taip pat turi naujoviškas trikojų tvirtinimo jungtys, paslėptas už neslidžių atvartatų, skirtų papildomam stabilumui.

  Nauja išimama Manfrotto įdėklų sistema apsaugos jūsų fotografinę įrangą pačioje krepšio širdyje, nesvarbu, kokia varginanti diena jūsų laukia. Stilingi įdėklai prisitvirtina krepšių viduje Velcro juostomis. Kai įdėklas nėra būtinas, jis akimirksniu lengvai išimamas, o foto įranga saugiai lieka jame, kai nenaudojama.

  Nauja Manfrotto Flexy Camera Shell skirtukų sistema jungia savyje bekompromisę įrangos apsaugą ir pritaikymo lankstumą, užtikrinantį kad lengvai susidėsite daugumą šiandienos veidrodinių/sisteminių modelių. Nereikia keisti fotoaparato krepšio, kad tilptų skirtingų tipų fotografinė įranga. Tiesiog suformuokite itin universaliomis pertvaromis įdėklo vidų savo pasirinktam komplektui ir esate pasiruošę eiti - lengvai ir akimirksniu.

  Nauja Manhattan kolekcija yra ne tik funkcionali ir graži: krepšiai yra pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės, atsparaus balistinių audinio, turi aukščiausios kokybės užtrauktukus ir traukiklius, kurie nepaisant ilgo naudojimo veiks puikiai lyg nauji. Apatinė krepšių medžiaga akimirksniu nusivalo. Išorinis krepšių audinys yra atstumiantis vandemį, bet komplekte rasite apsauginį gabtą nuo lietaus (dėl viso pikto).
   
  Manhattan Speedy 10 krepšys tinka Premium CSC su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu ir 2 papildomiems objektyvams ar pradinio lygio DSLR su pritvirtintu objektyvu ir 2 papildomiems objektyvamss. Jis turi specialius kskyrius 12" nešiojamam kompiuteriui ir iPad Pro 12.9 planšetei. Krepšys turi ergonomišką stabilizavimo dirželį, todėl jį patogu ir lengva naudoti kelyje, važiuojant dviračiu.
   
  Visa kolekcija