Prekių katalogas

Krepšys Think Tank Photo Retrospective 4 V2.0 Black

 • Krepšys Think Tank Photo Retrospective 4 V2.0 Black

  Kodas: 710705
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Krepšio išorės aukštis
  19.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  23.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  13.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  21.5 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Svoris
  0.5 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, sintetinis audinys

 • Šis Think Tank Retrospective 4 V2.0 krepšys yra kompaktiškas, žiniakrepšio stiliaus foto krepšys, kuriame gali tilpti mažas ir vidutinio dydžio veidrodinis fotoaparatas arba sisteminė kamera su dviem ar trim objektyvais. Retrospective 4 V2.0 krepšio pagrindiniame skyriuje, atsižvelgiant į konkrečią gabenamą foto įrangą, galima dėlioti keturis paminkštintus, reguliuojamus skirtukus. Siekiant pagerinti šio krepšio organizacines galimybes, viename iš skirstytuvų yra kišenės, skirtos išmaniajam telefonui ir atminties kortelėms.
   
  Retrospective 4 V2.0 krepšio priekiniame skydelyje taip pat yra kelios kišenės, skirtos rašikliams, vizitinėms kortelėms ir dažnai naudojamiems fotoaparatų priedams, pvz., baterijoms ar atminties kortelėms, sutvarkyti. Palei krepšio galinį skydelį, didelėje kišenėje galima patogiai laikyti įvairius žemėlapius, sąsiuvinius ar dokumentus. Patraukus krepšio priekinį atvartą, galima patekti į priekinį skydą ir pagrindinį skyrių. Tais atvejais, kai atidarant ir uždarant priekinį atvartą pageidautina kuo labiau sumažinti triukšmą ir nepageidaujamą dėmesį, galima paslėpti specialius priekinio atvarto lietimui skirtus lipdukus.

  Nors su paminkštintu, reguliuojamu pečių dirželiu šį krepšį galima dėvėti išilgai kūno arba ant jo, Retrospective 4 V2.0 krepšį taip pat galima nešioti naudojant nuimamą viršutinę rankeną. Šis krepšys pasižymi patvaria, vandeniui atsparia drobės konstrukcija ir uždanga, skirta naudoti esant stipriam lietui. 
   

 • Alternatyvios prekės