Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony A7 Mark III 28-70 Kit

 • Fotoaparatas Sony A7 Mark III 28-70 Kit

  Kodas: ILCE7M3KB.CEC
  198600
  209700 Sutaupykite 11100
  Pasiūlymas galioja iki 2023-02-26
  Į krepšelį 
   
  Sony 3-erių metų garantija.
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 35.7 x 23.8 mm (FF)
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 359 296 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 51 200
  Židinio nuotolis
  28-70 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.6
  Fokusavimo taškai
  693
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Duo/Pro Duo/Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FZ100
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 710 kadrų
  Matmenys
  126.9 x 95.6 x 73.7 mm
  Svoris
  650 g (kūnas)
 • Sony α7 Mark III turi naujos kartos 24.2 mln. taškų Exmor R™ CMOS jutiklį su galinio apšvietimo struktūra, kuris padidina šviesos surinkimo efektyvumą pikselyje ir du kartus greičiau nuskaito duomenis, o naujausias BIONZ X™ vaizdo apdorojimo modulis pasiekia 1.8 karto spartesnę duomenų apdorojimo gebą, palyginti su α7 II., kartu sumažindamas triukšmą dideliuose jautrumuose ir didžiulį dinaminį diapazoną mažo jautrumo nustatymuose.
   
  Standartinis ISO diapazonas padidintas iki ISO 100–51 200 (su galimu išplėtimu iki ISO 50–2048007), įdiegtos detalių atkūrimo ir konkrečios srities triukšmo mažinimo technologijos. Atnaujinto CMOS jutiklio ir vaizdo procesoriaus dėka pasiekiamas maždaug 15 žingsnių dinaminis diapazonas esant mažam jautrumui. Tai užtikrina tolygų perėjimą iš šešėlio į apšviestas vietas ir  neįtikėtiną bendrą našumą visais nustatymais ir visomis fotografavimo sąlygomis.
   
  Šis naujas pilnakadris modelis taip pat turi 14 bitų RAW formato išvestį, kurią galima naudoti net nepertraukiamo fotografavimo režime ar fotografuojant elektroniniu užraktu. Fotoaparato virpesius kompensuoja vidinė penkių ašių stabilizavimo sistema, kuri veikia naudojant bet kokį objektyvą. Stabilizavimo sistemoje naudojamas stabilizavimo įrenginys ir giroskopo jutikliai bei algoritmai pasiekia 5.0 žingsnių užrakto greičio pranašumą.
   
  Fotoaparate gerokai patobulintas fokusavimo lygis, įskaitant 4D FOCUS™ galimybes. α7 Mark III  turi 425 kontrasto aptikimo AF taškus, kurie veikia kartu su 693 fazės aptikimo taškais, paveldėtais iš pripažinto α9 modelio. Ši naujoviška AF sistema aprėpia maždaug 93% kadro, todėl užtikrinamas patikimas fokusavimas, net sunkiausiai sufokusuojamiems objektams. Fotoaparate taip pat gerokai patobulinti AF atsakas ir sekimas, beveik dvigubai padidėjo fokusavimo greitis mažo apšvietimo sąlygomis ir sekimo greitis.
   
  Nuo šiol akių aptikimo AF "Eye AF" funkcija palaikoma ir AF-C režime, todėl fotografuojant portretus pasiekiamas didesnis tikslumas.  Vienas iš fokusavimo lankstumo patobulinimų yra fokusavimo taško pasirinkimo vairalazdė. Naudojant kryptinę vairalazdę galite greitai ir tiksliai perkelti fokusavimo tašką. Fokusavimo tašką galite pasirinkti ir perkelti intuityviai, todėl nepraleisite puikių progų fotografuodami judančius objektus. α7Mark III  taip pat turi jutiklinio fokusavimo funkciją, kurios pagalba žiūrėdami į vaizdo ieškiklį galite intuityviai ekrane pirštais nuvilkti fokusavimo rėmelį į norimą kadro vietą.
   
  Fotoaparatu α7Mark III galima nepertraukiamai fotografuoti serijomis iki 10 k/s sparta, naudojant AF / AE sekimą ir iki 8 k/s sparta fotografuoti serijomis, kai fotografuojama tiesioginės peržiūros režimu. Fotoaparatas taip pat palaiko tylų fotografavimą (elektroniniu užraktu) iki 10 k/s sparta, naudojant AF / AE sekimą ir pasirinkus maksimalią raišką.  vienos nepertraukiamos serijos metu galima įrašyti maždaug 177 JPEG (standartinius) vaizdus, 89 suglaudintus arba 40 nesuglaudintų RAW vaizdų.
   
  Fotoaparate yra du laikmenų lizdai – SD kortelei (suderinama su UHS II, kad duomenų įrašymas būtų spartus) ir SD / „Memory Stick“ kortelei. Vienu metu galima naudoti abi lizduose esančias korteles: vaizdams įrašyti arba perduoti; RAW duomenims ir JPEG duomenims arba filmams ir nuotraukoms atskirti; duomenims kopijuoti iš vienos kortelės į kitą. Be to, jei darbinėje aplinkoje yra fluorescencinis arba dirbtinis apšvietimas, vartotojai gali suaktyvinti "anti-flicker" funkciją, kuri automatiškai aptinka ir parenka užrakto greitį, kad mirgėjimas mažiau paveiktų nuotraukas. Tai sumažina bet kokias ekspozicijos ar spalvų anomalijas, kurios kartais gali atsirasti kadro viršuje ar apačioje, fotografuojant dideliu užrakto greičiu. 

  Naujoji α7Mark III yra ir išskirtinė vaizdo kamera, siūlanti 4K raiškos (3840x2160 pikselių) vaizdo įrašymą visu kadro plotu. Visų pikselių nuskaitymas be sujungimo pilno kadro režimu leidžia užfiksuoti apie 2.4 karto daugiau duomenų, nei reikia 4K filmams (QFHD: 3840 x 2160), sumažinant muaro efektą ir virpėjimą. Galima pasirinkti viso kadro arba „Super“ 35 mm režimą. Be to, 4K įrašymas vyksta XAVC S formatu, kai bitų srautas siekia 100 Mbps. α7Mark III turi HLG (Hybrid Log-Gamma) režimą, kuris palaiko "Instant HDR" darbo eigą, leidžiančią HDR (HLG) suderinamą televizorių atkurti gražius, tikroviškus 4K HDR vaizdus. Galima naudoti S-Log3 ir S-Log2 gamos kreives ir taip norimai sureguliuoti vaizdus, kai montuojant filmą atliekama spalvų gradacija. S-Log3 pagerina perėjimą nuo šešėlių iki vidutinių tonų ir  iki 14 žingsnių išplečia dinaminį diapazoną. Fotoaparatas taip pat gali įrašyti Full HD raiškos filmus 120 kadrų per sekundę greičiu iki 100 Mbps, kad vaizdas peržiūroje būtų iki 60 kartų pagreitintas arba iki 5 kartų sulėtintas.
   
  Ilgą fotografavimą užtikrina baterija NP-FZ100, kuri apytiksliai 2.2 karto talpesnė už bateriją NP-FW50, todėl vieną kartą įkrovus galima užfiksuoti iki maždaug 710 nuotraukų, o į pasirenkamą vertikalią rankenėlę VG-C3EM galima įdėti dvi baterijas. Į USB Type-C™ ir universalųjį / USB mikrojungties prievadą galima jungti išorines mobiliąsias baterijas ir taip dar labiau pailginti įrašymo trukmę.
   

 • Alternatyvios prekės

  Fotoaparatas Sony a7 Mark II
  Kodas: ILCE7M2B.CEC
  104800
  149900