Prekių katalogas

Sony Vario-Tessar T* FE 24-70 mm F4 ZA OSS

 • Sony Vario-Tessar T* FE 24-70 mm F4 ZA OSS

  Kodas: SEL2470Z.AE
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampis / Zoom, Standartinis / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  24 - 70 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  7 suapavalinti
  Diafragmos lapeliai
  F4.0 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  10 / 12
  Matymo kampas
  84°–34°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.4 m
  Filtro diametras
  67 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  73 mm / 94.5 mm
  Svoris
  426 g
 • Šis kompaktiškas kintamojo židinio nuotolio objektyvas padės išnaudoti visus pilno kadro fotoaparatų su E tipo jungtimi privalumus. Fiksuota F4 maksimali diafragma leidžia išlaikyti fiksuotą ekspoziciją per visą 24-70 mm priartinimo diapazoną, o ZEISS optinė įranga su T* danga užtikrina įspūdingai ryškius ir gražius vaizdus. Be to, jis apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės.
   

  Puikios šios „ZEISS Vario-Tessar®“ konstrukcijos optinės charakteristikos ir 24–70 mm diapazonas puikiai dera prie kompaktinių viso kadro fotoaparatų su E tipo jungtimi. Be nekintamos išskirtinės vaizdo kokybės bet kokiu židinio nuotoliu, šis kompaktiškas objektyvas suteikia universalų priartinimo diapazoną, kuris leis išnaudoti visas 7 serijos aparatų galimybes fiksuojant įvairiausius objektus. Penki asferiniai elementai ir vienas ED stiklo elementas sudaro moderniausią optinį kelią, kurias padeda sumažinti aberaciją ir užfiksuoti aiškius ir gražius vaizdus per visą diapazoną. Laiko patikrinta ZEISS T* danga pašalina atspindžius, todėl pasiekiamas išskirtinis kontrastas, o apskrita diafragma leidžia sukurti tolygius fono „bokeh“ efektus išlaikant šviesių sričių natūralumą.
   
  Integruotasis optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja kameros sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti. Ryškius, aiškius vaizdus naktį ar patalpose esant prastam apšvietimui galite užfiksuoti nedidindami ISO jautrumo ir nesijaudindami dėl triukšmų.