Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony a7 Mark II + papildoma 1-erių metų garantija.

 • Fotoaparatas Sony a7 Mark II + papildoma 1-erių metų garantija.

  Kodas: ILCE7M2B.CEC
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

    + papildoma 1-erių metų garantija.

  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 36.0 x 24.0 mm ( FF )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Užrakto sparta
  5 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.0 cm / 1 228 800 taškų
  ISO jautrumas
  50 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  117
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Duo/Pro Duo/Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FW50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 350 kadrų
  Matmenys
  126.9 x 95.7 x 59.7 mm
  Svoris
  556 g

 • Itin kompaktiškas ir lengvas Sony α7 Mark II korpusas pasižymi tvirta konstrukcija, pritaikyta atšiaurioms fotografavimo lauke sąlygoms. Dėl viršutinio dangtelio, priekinio dangtelio ir iš magnio lydinio pagamintos vidinės struktūros, čia suderinamas mažas svoris, patikimumas ir tolygus valdymas. Stebėdami vaizdą per vaizdo ieškiklį, galėsite naudotis patobulintais valdikliais ir intuityviai valdyti bei greitai reguliuoti parametrus. Priekinis ir galinis reguliavimo ratukas buvo patobulinti ir išdėstyti atsižvelgiant į bendrą valdymą, kad galėtumėte lengviau ir efektyviau pasukti. Šis tobulumo lygis aplenkia net ir „α7“ serijos modelius.
   
  Itin sparčiai veikiantis „BIONZ X“ realiu laiku tiksliai atkuria plika akimi matomas tekstūras ir detales. Ar fotografuojate, ar filmuojate, kartu su parengtinio didelio mastelio integravimo funkcija, kuri paspartina apdorojimą, galėsite fiksuoti natūralesnes detales, tikroviškesnius vaizdus, ryškesnius atspalvius ir mažiau triukšmų.
   
  Naujai patobulinta sparti hibridinė Sony α7 Mark II AF sistema suteikia galimybę naudotis itin greitu atsaku, labai tiksliu nuspėjimu ir plačia apimtimi autofokusuojant ir sekant, ir ja visada galite pasitikėti. Kaip viso kadro fotoaparato AF sistema, ji yra labai greita (30 % greitesnė nei „α7“) ir tiksliai nuspėja objekto judėjimą, kad galėtumėte užtikrintai sekti objektą.
   
  Sony α7 Mark II išplečia išraiškos galimybes kompensuodamas fotoaparato virpesius penkiose ašyse, kai fotografuojate arba filmuojate laikydami fotoaparatą rankose. Naudodami itin efektyvų 4,5 žingsnių kompensavimą, galite padidinti toli esančius objektus, fiksuoti detalias nuotraukas stambiu planu, fotografuoti nakties vaizdus ir kt., o vaizdai bus puikūs ir nesusilieję.
   
  Sony α7 Mark II suderinamumas su 14 bitų neglaudintu RAW formatu leidžia pasirinkti optimaliai poreikius atitinkančią raišką. Dėl to fotografuojant fotoaparatu užtikrinama nepriekaištinga atspalvių kokybė, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti platų vaizdo jutiklio dinaminį diapazoną.
   
  Jei fotografuojamas objektas greitai juda, naudodami 5 kadrų per sekundę nuolatinį AF/AE fotografavimą, užfiksuosite aiškias ir gerai eksponuotas svarbias akimirkas. Ištobulintas algoritmas tiksliai nuspėja objekto judėjimą, todėl galite sekti objektą net ir naudodami nuolatinio fotografavimo funkciją.
   
  Jei norite itin aukštos vaizdo kokybės ir kuo mažiau triukšmo, filmus įrašykite naudodami didelės bitų perdavimo spartos XAVC S formatą, kuris buvo sukurtas pagal profesionalųjį XAVC 4K/HD formatą. Juo „Full HD“ (1920 x 1080) vaizdus galite įrašyti 50 Mbps sparta (60p / 50p, 30p / 25p, 24p), o aukštos kokybės garso įrašymui naudojamas linijinis PCM garsas.
   
  Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija padės perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę „PlayMemories Mobile“ programą NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog prilietę įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.