Prekių katalogas

Zeiss Loxia 2/50

 • Kraunamos nuotraukos

  Zeiss Loxia 2/50

  Kodas: 102675
  863 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartinis
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Fokusavimo sistema
  Rankinė
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  50 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.0 / F22
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  9 / 4
  Matymo kampas
  47°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.45 m
  Filtro diametras
  52 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  66.2 mm / 62.1 mm
  Svoris
  320 g
  Komplektacija
  Objektyvas, objektyvo dangtelis, gaubtelis, galinis objektyvo dangtelis, garantinė kortelė, naudojimo instrukcija

 • Loxia objektyvų šeima specialiai sukūrta skaitmeniniams pilnaformačiams E jungties sisteminiams fotoaparatais. Loxia lęšiai elektronine sąsaja perduoda objektyvo (EXIF) duomenis, taip pat atpažįsta fsufokusuotiokusavimo judėjimą ir, jei reikia, aktyvina vaizdo didinimo funkciją. Be to, Loxia lęšiai leidžia tiksliai sufokusuoti rankiniu būdu ir mechaniškai nustatyti diafragmą. Šis tradicinis darbo būdas atskleis asmeninį jūsų fotografavimo stilių ir atvers netikėtas naujas kūrybines galimybes kurti vaizdą, peržengiant visą proceso automatizavimą.
   
  Loxia objektyvai tyčia sukurti su rankiniu fokusavimu. Tokia objektyvo konstrukcija yra itin kompaktiška, todėl jie puikiai tinka kelionėms ir reportažinei fotografijai. Tai svarbus privalumas tirbantiems šiose srityse fotografams, nes neatpažįstami iš karto, kaip profesionalai. Naudojant Loxia lęšius, jie gali fiksuoti tikroviškas gyvenimiškas iki situacijas, neatkreipiant į save dėmesio. Objektyvai turi mechaninį diafragmos žiedą, kuriame ambicingi filmų kūrėjai gali mechaninškai išjungti diafragmos padėčių fiksavimą ir mėgautis tolygiu ryškumo gylio valdymu.
   
  Loxia 2/50 konstrukciją, pagrįstą garsiu PLANAR dizainu sudaro šeši elementai keturiose grupėse. "Klasikinis" standartinio židinio objektyvas Loxia 2/50 turi matymo lauką, atitinkantį natūralų žmogaus regėjimą, todėl yra itin universalus. Minimalus fokusavimo atstumas 0.45 metro leidžia fotografuoti iš arti. Loxia 2/50 yra paprastas, bet tuo pačiu metu aukštos kokybės universalus, standartinis objektyvas, kurį fotografai gali naudoti kaip pagrindinę darbo priemonę; tai leidžia juos lanksčiai reaguoti į įvairias kasdienes situacijas.