Krepšys Manfrotto 193N

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB PL-CC-193N
  14900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Video kamera
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  33.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  29.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  53.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  23.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  51.5 cm
  Svoris
  2.1 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas
  Komplektacija
  Krepšys, diržas nešimui ant peties

 • Manfrotto CC-193N krepšys skirtas vaizdo kameroms ir sukurtas profesionaliems operatoriams. Jis tinka naujausioms modulinėms kameroms (pvz.: SONY PXW-FS7 su nuimta rankena, NEX-FS100R), HDV kameroms (pvz.: SONY PMW-X200, Panasonic AG-AC160), video DSLR (pvz.: Canon EOS 1DC, 5D Mark III"). Išoriniam krepšio sluoksniui panaudotas aukštos kokybės neplyštančio nailono audinys su vandeniui atsparia danga suteiktia tvirtą aparatūros apsaugą nuo išorinių smūgių ir ekstremaliomių oro sąlygų. Aliuminio rėmas*, įrengtas krepšio viršuje, sustiprina viršutinės dalies apsaugą.
   

  CPS - Kameros apsaugos sistema suteikia apsaugą ten, kur jos labiausiai reikia. Krepšio centre dažniausiai yra saugomas kameros korpusas ir vertingiausias objektyvas. Tradicinio
   dizaino krepšiuose, ši sritis, labiausiai tikėtina, bus pažeista, jei krepšys bus numestas arba netinkamai prižiūrimas, nes visi aplink esantys daiktai - lęšiai, blykstės, alkūnės ir atsarginės priemonės spaudžia centrą. CPS - specialiai struktūrizuotomis, 3D putomis apgaubti skirtukai, kurie naudojami Manfrotto Professional krepšių centrinėje dalyje, slopina smūgius ir išsklaido smūgio jėgą.
   
  Manfrotto "Flexi" pertvaros gali būti lankstomos ir išdėliojamos aplink (netgi vyniojamos) fotoaparato korpusą ar papildomą objektyvą. Tai susitiprina įrangos apsaugą ir leidžia vartotojams susikurti individualią, vidinę krepšio erdvę konkrečiai įrangai susidėti. Krepšiai taip pat turi paslėptą išplėčiamą šoninę kišenę, teikiančią papildomą erdvę aksesuarams. Išorinėje kišenėje, kuri išdėstyta per visą krepšio ilgį, sudėsite smulkius priedus. Krepšys turi tris rankenas: viršuje ir po vieną iš galų, tai itin palengvina krepšio išėmimą iš sandėlio lentynos ar automobilo. Krepšio atidarymas dvigubu užtrauktuku užtikrina greitą ir lengvą krepšio turinio pasiekimą, o ypatingai plati prieiga krepšio viršuje leidžia lengvai išimti kamerą arba įdėti ją į vidų. Krepšys patogus kelionėje, nes turi paminkštintą nusegamą diržą per petį.
   
  Visa kolekcija