Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Cineloader S

 • Krepšys Manfrotto Cineloader S

  Kodas: MB PL-CL-S
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Video kamera
  Krepšio išorės aukštis
  25.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  42.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  24.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  35.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  18.0 cm
  Foto skyrius
  35 x 19 x 18 cm
  Tūris
  14.0 L
  Svoris
  1.95 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 • Krepšys Manfrotto PL-CL-S sukurtas taip, kad puikiai tiktų pilnai sumontuotai rankinei kamerai arba sisteminei kamerai su priedais ar garso įranga. Pro Light Cineloader Small yra lengviausias ir kompaktiškiausias Cineloader krepšiš asortimente. Idealiai tinka keliaujantiems žurnalistams arba pavieniams operatoriams, kurie mėgsta lengvą sąranką. Išbandyta 10 kg naudingoji apkrova suteikia daug galimybių supakuoti visą naudingą video įrangą.

  Krepšys turi dvi išorines kišenes, kuriose yra kilpos, skirtos moduliniams maišeliams, karabinams ar kitiems priedams pridėti. Kaip ir kiti „Cineloader“ krepšiai, „Cineloader Small“ yra sukraunamas vienas ant kito, kai jums reikia pakrauti furgoną arba vežtis kelis krepšius kartu atliekant užduotį. Pagrindiniame skyriuje yra trijų M-Guard pertvarų rinkinys, iš kurių vienas dalijasi per pusę, kad būtų dar daugiau laisvės pritaikyti krepšio vidų savo turimai įrangai. Taip pat yra įmontuota elastinė kilpa, kad kamera būtų stabili judant. Krepšys turi dvi tvirtas viršutines rankenas, kurios padeda išvengti atsitiktinio atidarymo. Dvi sustiprintos rankenos šone ir nuimamas peties dirželis, užtikrinantis didesnį lankstumą ar skirtingus transportavimo poreikius.

  „Pro Light Cineloader“ serija yra pagaminta iš vandeniui atsparaus RipStop nailono / poliesterio audinio su sutvirtintais siūlais, kad būtų subalansuota lengva, unikali išvaizda ir didelis našumas. Tvirti YKK užtrauktukai, hipalono sutvirtinimas, apvadai ir traukikliai daro krepšius itin lengvus ir pakankamai tvirtus, kad atlaikytų intensyviausią naudojimą. Dugnas yra padengtas, kad apsaugotų maišelį nuo šlapios ar nešvarios žemės. Langelis trumpoje maišelio pusėje puikiai tinka vizitinėms kortelėms, įmonės pavadinimui ar kontroliniam sąrašui. Krepšyje paslėpta nedidelė speciali kišenė, kurioje tilps „AirTag“, kad krepšys nepasimestų. 
   

 • Alternatyvios prekės