Prekių katalogas

Manfrotto Chicago

2020-02-07

Manfrotto Chicago kolekciją sudaro dvi fotografinės kuprinės MB CH-BP-30 ir MB CH-BP-50 . Šios kolekcijos filosofija yra derinti išskirtinės kokybės medžiagas, ypač stilingą dizainą ir unikalias technines savybes. Manfrotto Chicago - daugiafunkcė, modulinė sistema, sukurta patenkinti šių dienų energingiausių perspektyvių miesto fotografų poreikius. Jei esate įvaizdžio ar turinio kūrėjas ir mėgstate naudoti pačius geriausius, galingiausius ir universaliausius įrankius, įskaitant pilnakadres sistemines kameras, aukščiausios kokybės nešiojamąjį kompiuterį, delninį nešiojamąjį kompiuterį ar droną, Chicago kolekcija yra skirta jums!

Manfrotto ChicagoManfrotto Chicago

Jums patiks kruopščiai parinktos medžiagos ir dizaino detalės, kurių dėka šie krepšiai yra patvarūs: „Kevlar®“ audinys apatinėje rankinės dalyje, užtikrinantis ypatingą apsaugą ir ilgaamžiškumą, „Galaxy®“ dengtas audinys, „Duraflex®“ sagtys ir „YKK®“ užtrauktukai. Be to, išorinis audinys yra apdorotas atstumiančiomis vandenį priemonėmis, o esant ekstremalioms oro sąlygoms komplekte tiekiama lietaus uždanga.
Tiek vidutinėje, tiek mažoje Chicago kuprinėse yra išimamas foto įdėklas, leidžiantis akimirksniu fotografinį krepšį paversti kasdieniu. Išimamas vidinis fotoaparato įdėklas puikiai veikia kaip atskiras foto krepšys. Kuprinėse yra simetriškos dvigubos prieigos kišenės, todėl jūs visada žinote, kur rasti reikiamą įrangos dalį. Ir kai jums reikia patogaus kasdienio krepšio, kuris atrodytų taip pat "kietai", kaip jūs, tiesiog išimkite fotoaparato įdėklą ir kuprinė virs kelioniniu miesto krepšiu.

Manfrotto Chicago kuprinėse telpa pilnakadrė sisteminė arba DSLR kamera su pritvirtintu standartiniu kintamo židinio objektyvu. Be to, vidutinėje kuprinėje sudėsite papildomus 3–4, o mažojoje papildomus 2–3 lęšius, priklausomai nuo dydžio. Abu modeliai turi viršutinį skyrių, skirtą asmeninei įrangai. Jie taip pat , ant vieno iš dvipusių atvartų turi specialią kišenę, skirtą „DJI OSMO Mobile“ stabilizatoriui. Be to, Chicago Medium komplekte yra medijos tvarkyklės krepšys, skirtas laikyti būtiniausius jūsų laikmenų priedus, įskaitant SD korteles, laidus ir adapterius.

Atskirame nešiojamojo kompiuterio skyriuje, nugarinėje pusėje, mažojoje kuprinėje įdėsite 14 colių nešiojamąjį kompiuterį, o vidutinėje - 15 colių nešiojamąjį kompiuterį.


 

Norint užtikrinti jūsų ramybę, abiejuose modeliuose yra įrengta „Manfrotto Slim-Tech“ apsaugos sistema, kuri užtikrina bekompromisę apsaugą nuo smūgių krepšio viduje ir kurios dėka atsirado daugiau erdvės jūsų įrangai. Kuprinės turi universalų trikojo laikiklį, kurio pagalba stovą galite tvirtinti horizontaliai priekyje arba po kuprine, arba vertikaliai kuprinės priekyje. Įdėkite viską, ką jums reikia lengvai pasiekti, į abiejų pusių išorines tempimo kišenes.