Prekių katalogas

Mobilusis kroviklis - baterija Zendure Superbase 1000M

 • Mobilusis kroviklis - baterija Zendure Superbase 1000M

  Kodas: 122072
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Talpa
  1016 Wh
  Įtampa
  18-24V 120W Max
  Matmenys
  325 x 190 x 140 mm
 • Mobilusis kroviklis - baterija Zendure Superbase 1000M, tai kompaktiška 1016 Wh nešiojama jėgainė su 1000 W galia, 9 prievadais ir mažiau nei 30 dB žemo triukšmo ventiliatoriumi. Turėdami didelę 1016 Wh talpą ir 1 000 W kintamosios srovės išvestį, galite lengvai tiekti maitinimą buitiniams prietaisams ir vienu metu įkrauti mažus įrenginius, pvz., išmaniuosius telefonus. Tai nešiojamas maitinimo šaltinis, kuris yra labai naudingas įvairiose situacijose, pavyzdžiui, nutrūkus elektrai, gyvenant mikroautobusuose ir stovyklaujant. 

  SuperBase 1000M išorė pagaminta iš aliuminio lydinio ir be ventiliatoriaus angos, neįsiurbia dulkių į vidinį mechanizmą, todėl labai tinka lauke. naudoti. (PS: * Atkreipkite dėmesį, kad įkrovimo prievadas nėra visiškai atsparus dulkėms, nes nėra dangtelio.) Dėl puikios Super Base 1000M konstrukcijos jis yra mažesnis ir lengvesnis nei kiti tos pačios talpos gaminiai. Jį lengva nešiotis ir patogiai telpa automobilyje, todėl galite susidėti tai, ko jums reikia. Jis sveria tik 8.3 kg ir galima nešti viena ranka. 

  SB1000M gale yra žibintas. Jame yra 36 LED lemputės, 4 ryškumo lygiai ir avarinio signalo režimas. 10 W LED lempa gali būti naudojama kaip žibintuvėlis. Visiškai įkrautą įmontuotą lempą galima naudoti iki savaitės. Patogus jūsų stovyklavietėms be šviesų ar staigaus elektros energijos tiekimo nutraukimo atveju. SB600M turi 9 išėjimų prievadus. Kintamosios srovės išvestis ir kelių protokolų USB prievadas gali tiekti maitinimą elektros prietaisams ir vienu metu įkrauti skaitmeninius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai. 

  SB600M palaiko 4 įkrovimo būdus: nuolatinės srovės įkrovimą / saulės energijos įkrovimą / C tipo įkrovimą / automobilinio lizdo įkrovimą. Naudodami ZENDURE saulės baterijas galite mėgautis stovyklavimu ir veikla lauke naudodami ekologišką atsinaujinančią energiją. Be to, tuo pačiu metu naudojant nuolatinės srovės įvestį ir automobilinio lizdo įvestį, jis gali būti visiškai įkrautas tik per 4,5 valandos. Įkrovimas šaltoje aplinkoje: SuperBase M gali būti naudojamas atšiaurioje aplinkoje nuo -10 iki 40 °C. Paslaptis ta, kad dėl aliuminio korpuso ir šilumos išsklaidymo jis yra atsparus išoriniams smūgiams ir temperatūros pokyčiams, o 8 sluoksnių apsaugos sistema viduje visada pasiekia geriausią našumą ir ilgą tarnavimo laiką