Prekių katalogas

Saulės baterija AGFAPHOTO SP21

 • Saulės baterija AGFAPHOTO SP21

  Kodas: 123626
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Įtampa
  0.83 kg
  Matmenys
  290 x 195 x 35 mm
 • AgfaPhoto saulės baterijos yra geriausias jūsų palydovas keliaujant, stovyklaujant ar poilsiaujant prie ežero. Naudodami pridedamus adapterius ir kabelius galite maitinti savo mobiliuosius įrenginius C tipo kabeliu arba "AgfaPhoto Powercubes" Anderson kabeliu. Kad ir kur būtumėte: Kol šviečia saulė, jums niekada nepritrūks energijos. 

  AgfaPhoto nešiojamasis saulės kolektorius - tai išmanusis prietaisas, naudojantis saulės energiją ir paverčiantis ją tinkama naudoti elektra. Skydelis sukurtas taip, kad būtų lengvas ir lengvai transportuojamas, todėl yra idealus sprendimas žmonėms, kuriems energijos reikia keliaujant. Vienas didžiausių nešiojamųjų saulės baterijų privalumų - galimybė gaminti elektros energiją nenaudojant išorinio maitinimo šaltinio. Tai reiškia, kad jas galima naudoti atokiose vietose, pavyzdžiui, stovyklavietėse, kur tradiciniai elektros energijos šaltiniai gali būti neprieinami.

  AgfaPhoto saulės kolektoriai ne tik yra nešiojami, bet ir ekologiški, nes gamina švarią energiją, neišskiriančią šiltnamio efektą sukeliančių dujų ar teršalų. Be to, jos reikalauja minimalios priežiūros ir yra ilgaamžės, todėl yra ekonomiškai efektyvi investicija. Apskritai AgfaPhoto nešiojamosios saulės baterijos yra universalus ir praktiškas sprendimas visiems, kuriems reikia prieigos prie patikimos atsinaujinančios energijos keliaujant. 

  3 skydeliai, po 7 W kiekviename skydelyje
  Įkrovimo galia - 21 vatas
  Uždaryto įrenginio matmenys: 290 x 195 x 35 mm
  Atviras matmuo: Dydis: 815 x 290 x 20 mm
  Svoris apie 830 g