Prekių katalogas

Bepilotis orlaivis DJI Mini 2

 • Kraunamos nuotraukos

  Bepilotis orlaivis DJI Mini 2

  Kodas: DJIMINI2
  459 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  DJI
  Garantinis laikotarpis
  12 mėn.
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 6.17 x 4.55 mm ( 1/2.3" )
  Efektyvūs vaizdo taškai
  12 mln. taškų
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Maksimali vaizdo raiška
  4000 x 3000
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / -
  Matymo kampas
  83°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  1.0 m
  ISO jautrumas
  100 - 3200
  Maks. horizontalaus skridimo greitis
  57.9 km/h
  Maks. pakilimo greitis
  5 m/s
  Maks. nusileidimo greitis
  3.5 m/s
  Maks. atsparumas vėjui
  39 km/h
  Maks. skrydžio trukmė
  31 min
  Maks. skrydžio atstumas
  4 km
  Maks. valdymo atstumas
  10 km
  Laikmena
  microSD/microSDHC/microSDXC
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius 2250 mAh
  Darbinė temperatūra
  -0°C / +40°C
  Matmenys
  138.0 x 81.0 x 58.0 mm (suskleistas), 245.0 x 289.0 x 56.0 mm (išskleistas)
  Svoris
  249 g
  Kilmės šalis
  Kinija

 • Skriskite toliau ir užfiksuokite nuostabius 4K raiškos vaizdo įrašus iš oro naudodami DJI Mini 2 orlaivį. Naudojant DJI OcuSync 2.0 2.4/5.8 GHz belaidžio perdavimo technologiją, Mini 2 galima valdyti iki 10 km atstumu, kartu pateikiant vaizdo įrašą apie tai, ką mato orlaivis. Mini 2 taip pat galima skristi iki 4 km ir atlaikyti iki 39 km per valandą vėją, išlaikant kompaktišką, sulankstomą dizainą, kuris sveria tik 249 gramus. Jis yra mažas ir pakankamai lengvas, kad galėtumėte pasiimti su savimi beveik bet kur.

  Turėdamas tiek daug galimybių fotografuoti ir įrašyti tiesiai iš dėžutės, DJI užtikrina aukštos kokybės rezultatus su 3 ašių stabilizatoriumi gimbalu, kuris palaiko iki 4K30 vaizdo įrašą ir 12 mln. taškų kadrus, užfiksuotus JPG arba neapdorotus, kad būtų lengviau redaguoti. Jūs taip pat turite prabangą skristi toliau nuo savo objektų, naudodami iki 4 kartų skaitmeninį priartinimą. Dėl „DJI Fly“ programos ir išmanių įrašymo parinkčių, tokių kaip iš anksto užprogramuoti „QuickShot“ skrydžio maršrutai ir kelių panoramos parinkčių, Mini 2 vienu palietimu gali pateikti kūrybingų ir kokybiškų nuotraukų.

  Kalbant apie Mini 2 bandymą, DJI siūlo daugybę intelektualių galimybių ir funkcijų, kurios palengvina, pavyzdžiui, automatinį kilimą, tikslų pakėlimą ir išmanią grįžimo į namus funkciją, kuri naudoja GPS, kad dronas būtų saugiai grąžintas į kilimą. taškas. Prieš skrisdami DJI jūs pasinaudodami „Fly Spots“ - „DJI Fly“ programos galimybe, galite iš anksto suplanuoti savo maršrutą. Būdamas ore, Mini 2 gali pasiekti iki 57.9 km/h skrydžio greitį ir iki 31 minutės skrydžio laiką, suteikdamas pakankamai laiko pasiekti, ištirti ir įrašyti tolimas vietas.
   


  „QuickShots“
  Naudodami keletą skirtingų iš anksto užprogramuotų dronų skrydžio modelių, galite naudoti „DJI Fly“ programą, kad greitai nufotografuotumėte profesionalaus lygio vaizdo įrašus. Galite pasirinkti iš „Dronie“, „Helix“, „Rocket“, „Circle“ ar „Boomerang“ režimų. Užfiksuota „DJI Fly“ programa leidžia pridėti filtrų ir garso takelių bei dalytis savo darbais tiesiogiai socialinėse platformose.

  Panorama
  Naudojant fotografavimą iš oro, erdvė yra didžiulė, todėl DJI suteikia daugybę galimybių visa tai užfiksuoti naudojant panoramos režimus. Galite rinktis iš plataus kampo, 180 ° arba sferinių panoramų. Mini 2 visa kita atlieka automatiškai.

  „QuickTransfer“
  Atsisiųsti vaizdus gali būti taip paprasta, kaip vaikščioti šalia savo drono. Kai jūsų išmanusis telefonas yra pakankamai arti Mini 2, „DJI Fly“ programa gali automatiškai prisijungti prie drono ir sinchronizuoti pasirinktas nuotraukas ir vaizdo įrašus iki 20 MB/s greičiu.
   

 • Alternatyvios prekės

  599