Prekių katalogas

Bepilotis orlaivis DJI Air 2S Combo + Controler

 • Bepilotis orlaivis DJI Air 2S Combo + Controler

  Kodas: DJIAIR2SCC
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  DJI
  Garantinis laikotarpis
  12 mėn.
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 13.2 x 8.80 mm ( 1.0" )
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Maksimali vaizdo raiška
  5472 x 3648
  Maks. filmavimo raiška
  5.4K (5472 x 3078) 30 k/s
  Židinio nuotolio atitikmuo
  22 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / -
  Matymo kampas
  88°
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.6 m
  ISO jautrumas
  100 - 12 800
  Maks. horizontalaus skridimo greitis
  68.4 km/h
  Maks. pakilimo greitis
  6 m/s
  Maks. nusileidimo greitis
  6 m/s
  Maks. atsparumas vėjui
  37.8 km/h
  Maks. skrydžio trukmė
  31 min
  Maks. skrydžio atstumas
  5 km
  Maks. valdymo atstumas
  12 km
  Laikmena
  microSD/microSDHC/microSDXC
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius 3500 mAh
  Darbinė temperatūra
  -10°C / +40°C
  Matmenys
  Matmenys
  Svoris
  180.0 x 77.0 x 97.0 mm (suskleistas), 183.0 x 77.0 x 253.0 mm (išskleistas)
  Kilmės šalis
  Kinija

 • Kompaktiškas ir sulankstomas DJI Air 2S bepiločio orlaivio dizainas leidžia lengvai užfiksuoti kvapą gniaužiančias aero nuotraukas ir vaizdo įrašus. DJI Air 2S Combo + Controller komplekte yra „DJI Smart“ valdiklis, pasižymintis itin ryškiu ekranu, kuris išlieka matomas net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Į šį derinį taip pat įeina akumuliatoriaus įkrovimo mazgas, ND filtrų rinkinys, krepšys, dvi papildomos baterijos ir dar daugiau, kad skrydis truktų ilgiau ir būtų sukurtas geresnis turinys. Tai ideali alternatyva atostogautojams ar kelionių fotografijos mėgėjams, norintiems įrašyti naujus ir unikalius vaizdus. Valdymas yra lengvas ir intuityvus naudojant išmanųjį telefoną ir „DJI Fly“ programą. Tiesiog įkiškite telefoną į pridedamą nuotolinio valdymo pultą. Dėl „Air 2S“ 3 ašių stabilizatoriaus, keturių nuotolinių antenų ir „OcuSync 3.0“ technologijos galite gauti stabilų tiesioginį vaizdą iš drono iki 12 kilometrų atstumu.

  Galite laisvai skristi su „Air 2S“ arba galite naudoti „MasterShots“, kad automatiškai sukurtumėte turinį pagal teminius šablonus: „FocusTrack“ režimai, skirti įvairiems objektų stebėjimams, „QuickShot“ leidžia atlikti automatinius skrydžio manevrus, arba „Hyperlapse“ skirti „timelapse“ vaizdo įrašams. Kartu jie gali pasiekti kokybiškus rezultatus, tuo pačiu pašalindami nuo jūsų pečių kai kuriuos sudėtingus filmavimo ore sunkumus.

  „MasterShots“
  Norėdami gauti daugiau automatinio filmavimo sprendimų, „MasterShots“ seka jūsų objektą ir automatiškai pasirenka 1 iš 3 skrydžio maršrutų (artumo, peizažo ar portreto), atsižvelgdamas į objektą ir jo atstumą. „Air 2S“ orlaivis įrašys kadrų seką ir redaguos juos naudodamas įvairius iš anksto nustatytus teminius šablonus, kuriuos galite pasirinkti vienu bakstelėjimu. Jei norite, taip pat galite redaguoti filmuotą medžiagą, pridėti garso įrašą ar subtitrus.
   

  „FocusTrack“ režimai
  „ActiveTrack 4.0“: pasirinkite temą, o dronas stebės ir išlaikys ją kadro centre. Tada jis automatiškai skris ir stebės objektą judėdamas, laikydamasis saugaus atstumo ir naudodamas platų „Air 2S“ aptikimo diapazoną, kad išvengtų kliūčių ir apsisaugotų skrydžio metu. „Spotlight 2.0“: pasirinkite objektą, o dronas jį stebės ir išlaikys kadro centre, suteikdamas galimybę laisvai pilotuoti. POI 3.0: stebės objektą ratu, atsižvelgiant į nustatytą spindulį ir skrydžio greitį.  „ Hiperlapse“  režimai
  Apskritimas: skraido aplink objektą ir sukuria „timelapse“ vaizdo įrašą. Kurso užraktas: užsifiksuoja objektą ir skrenda tiesia linija, kai gimbalas jį seka, išlaikydamas jį centre.
  Kelio taškas: nustatykite skrydžio planą, kuriame yra iki 5 kelio taškų. „Air 2S“ automatiškai skris palei kelio taškus ir įrašys „timelapse“ vaizdo įrašą. Galima koreguoti kiekvieno kelio taško aukštį, atstumą ir kardaninį kampą. Laisva: tai suteikia jums visišką laisvę ir rankinį drono ir kardano valdymą.

  „SmartPhoto“ ir „HyperLight“
  „HyperLight“ yra technologija, kurią naudojant galima geriau fotografuoti naktį arba esant silpnam apšvietimui. „SmartPhoto“ gali automatiškai atpažinti 5 skirtingas scenas, naudodama „HyperLight“ ir HDR technologijas, kad prireikus optimizuotų nuotraukų ir vaizdo įrašų rezultatus. „DJI Air 2S“ gali aptikti saulėlydžio, mėlyno dangaus, žolės, sniego ir žalių medžių scenas.

  Kliūčių jutimas ir vengimas
  Rankinio ar automatinio skrydžio metu labai svarbu žinoti, kas yra šalia drono, ir tai padeda išvengti nelaimingų atsitikimų. „Air 2S“ drone yra jutikliai priekyje, gale, viršuje ir apačioje, o kartu su APAS 4.0 technologija galima išvengti kliūčių atviroje ir siauroje aplinkoje, pavyzdžiui, skrendant tarp medžių.

  „AirSense“
  Tai įspės pilotus apie netoliese esančius lėktuvus ir sraigtasparnius, kurie perduoda ADS-B signalus, leisdami skristi į saugesnes vietas.

  GEO 2.0
  Ši funkcija naudoja geofencingą, kad padėtų jums patarti dėl oro erdvės apribojimų.
   

 • Alternatyvios prekės

  129900
  99900