Prekių katalogas

Stabilizatorius DJI Ronin RS2 Combo

 • Stabilizatorius DJI Ronin RS2 Combo

  Kodas: DJIRS2C
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  DJI
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Maksimali apkrova
  4.5 kg
  Maksimalus greitis
  360°/s
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -112° / +214°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -95° / +240°
  Sąsaja
  Bluetooth 5.0; USB-C
  Tvirtinimo jungtys
  1/4"
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BG30 1950mAh
  Maitinimo šaltinio darbo laikas
  Apytiksliai 12 h
  Darbinė temperatūra
  -20°C / +45°C
  Matmenys
  410 × 260 × 195 mm (surinktas)
  Svoris
  1.34 kg
 • DJI RS 2 Pro Combo komplektą sudaro stabilizatorius RS 2 ir keli papildomi priedai, išplėčiantys darbo galimybes ir eigą. Pagrindinis papildinys yra DJI Ronin RavenEye vaizdo perdavimo sistema, leidžianti perduoti 200 metrų atstumu 1080p vaizdo įrašą iš stabilizatoriaus tik su 50 ms delsa. Kiti papildomi priedai yra fokusavimo variklis, telefono laikiklis, dvi fokusavimo pavaros ir trys HDMI laidai. 

  DJI RS 2 yra naujo dizaino „Ronin-S“ stabilizatoriaus modelis, kurio naudingoji apkrova siekia iki 4.5kg. Anglies pluošto ašies svirties ir trumpesnės rankenos su mažesne akumuliatoriaus kasete dėka, jis yra maždaug 25 % lengvesnis ir kompaktiškesnis, nors vis dar veikia 12 valandų. Varikliai yra maždaug 20 % galingesni ir palaiko kameras, tokias kaip Blackmagic Pocket 6K, Canon 1D X Mark III, Sony a7S III ir ALEXA Mini LF.

  RS 2 taip pat turi 1,4 colio spalvotą skystųjų kristalų jutiklinį ekraną, leidžiantį valyti ir tokias funkcijas kaip „time-lapse“ ir „hiperlapse“, kurios anksčiau buvo pasiekiamos tik per papildomą programą išmaniesiams.

  RS 2 naudoja DJI Titan stabilizavimo algoritmą, kad užtikrintų geresnį stabilizavimą ir didesnį tolygumą. Naudojant kameras su iki 100 mm priartinimo objektyvais, integruota funkcija, vadinama SuperSmooth, papildo algoritmą, kompensuodama mikrojudesius ir padidindama sukimo momentą, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas (reikalinga papildoma objektyvo atrama). Taip pat yra du RSA prievadai su elektriniais kontaktais skirtiems priedams, o kiekvienas prievadas turi NATO laikiklį, kad būtų galima greitai pritvirtinti šiuos papildomus priedus. Vienas RSA prievadas yra kairėje ir vienas dešinėje stabilizatoriaus pusėje.
  RS 2 veikia iki 12 valandų naudojant akumuliatoriaus kasetę, kuri pritvirtinama prie pridedamos rankenos. Kasetę galima lengvai pakeisti kita (parduodama atskirai). Kasetę galima įkrauti per USB Type-C prievadą ant rankenos, o rankeną galima visiškai nuimti nuo stabilizatoriaus, kai reikia įkrauti akumuliatorių. BG30 rankena suderinama su PD ir QC 2.0 įkrovimo protokolais.

  RS 2 yra su purslams atspariu nešiojimo dėklu, sukurtu su specialiais skyreliais skirtingoms kardaninio veleno dalims ir raktams. Taip pat pridedamas mini trikojis, kuris tvirtinamas prie 1/4" sriegio rankenos rankenos apačioje, kad tam tikrais atvejais veiktų kaip stovas arba prailginimo rankena, kad būtų galima manevruoti dviem rankomis. 

 • Alternatyvios prekės