Prekių katalogas

Atminties kortelių skaitytuvas Delkin CFexpress Type A & SD

 • Atminties kortelių skaitytuvas Delkin CFexpress Type A & SD

  Kodas: 118951
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Duomenų nuskaitymo sparta
  10 GB/s
  Sąsaja
  USB 3.2 (10 Gb/s)
  Svoris
  110g
 • Delkin Devices CFexpress Type A ir SD UHS-II USB 3.2 kortelių skaitytuvas suderina kompaktišką dydį ir žaibišką duomenų perdavimo galimybę. Idealiai tinkantis mobiliesiems vartotojams skaitytuvas yra specialiai sukurtas tiems, kurie nori keliauti lengvai, tačiau kartu turėti aukštus CFexpress️ A tipo ir SDXC UHS-II atminties kortelių, naudojamų nuotraukų ir vaizdo įrašų pramonėje, našumo reikalavimus.

  Dėl USB 3.2 sąsajos skaitytuvas siūlo greitį, tinkamą profesionaliems fotografams ir filmuotojams. Greitai ir efektyviai įkelkite didelius failus, pvz., didelės raiškos RAW vaizdus, ​​8K, 4K, HD ir 3D vaizdo įrašus iki 10 Gbps greičiu (2 kartus greičiau nei USB 3.0). Pasinaudokite visais CFexpress️ A tipo ir SDXC UHS-II kortelių privalumais ir žymiai sumažinkite perdavimo laiką, kad darbo eiga būtų supaprastinta. (Pastaba: XQD, CFexpress™ B tipo, CFast 2.0 ir CompactFlash atminties kortelės nėra suderinamos su šiuo kortelių skaitytuvu)

  Pagamintas iš anoduoto aliuminio, skaitytuvas naudoja patvaresnes medžiagas, kad užtikrintų puikią apsaugą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Jame taip pat yra keli radiatoriai, kad būtų išvengta perkaitimo. Palyginimui, kiti atminties kortelių skaitytuvai yra linkę lūžti arba sugesti esant įprastam nusidėvėjimui. Be to, skaitytuvas taip pat suteikia saugią vidinę saugyklą CFexpress️ A tipo kortelei ir yra su guminiu dangteliu, apsaugančiu nuo smūgių, vandens pažeidimų, dulkių ir kitų šiukšlių.

  Skaitytuvas yra 11 cm  ilgio ir sveria mažiau nei 110g, todėl jį patogu ir lengva nešiotis. Pasiimkite jį su savimi, kad ir kur beeitumėte; Saugiai laikykite jį kuprinėje, krepšyje  ar nešiojamojo kompiuterio dėkle. Nesvarbu, ar esate didžiulės atviros dykumos, atogrąžų miško ar net užšalusios tundros viduryje, kompaktiškas skaitytuvo dydis leidžia pasiekti vertingus failus bet kur ir bet kada, užimdamas minimalią vietą

  Pasiekite failus per kelias sekundes! Nereikia tvarkyklių ar išorinio maitinimo; Tiesiog prijunkite skaitytuvą prie bet kurio kompiuterio USB-A arba USB-C prievado (pridedami atskiri laidai) ir iškart pradėkite naršyti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Skaitytuvas taip pat yra suderinamas su USB 3.0, 2.0 ir 1.1 prievadais, tačiau duomenis perduos lėčiau.


  Specifikacijos:
  Atminties kortelių lizdai: 1 x CFexpress️ A tipas 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s])
  Pagrindinė kompiuterio jungtis: 1 x USB Type-C
  Pagrindinė kompiuterio sąsaja: USB 3.2 (10 Gb/s) [CFexpress️ Slot A tipas] USB 3.1 (5Gbps) [SD lizdas]
  Magistralės maitinimas: USB
  Pridedami du laidai - USB-C prie A ir USB-C iki C