Prekių katalogas

Belaidžio mikrofono sistema Saramonic BlinkMe B2

 • Belaidžio mikrofono sistema Saramonic BlinkMe B2

  Kodas: 123898
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Jautrumo poliariškumas
  Įvairiakryptis
  Dažnio atsakas
  20Hz - 20kHz
  Jautrumas
  -39.0dB re 1 Volt/Pascal +/- 3 dB @ 1kHz
  Didžiausias garso slėgio lygis
  110dB SPL
  Ekvivalentinis triukšmo lygis
  80dB
  Jungtys
  USB-C, 3.5mm TRS, 3.5mm TRRS (mobile)
  Maitinimas
  Vidinė ličio jonų baterija
  Matmenys
  TX 47 x 12.5 mm / RX 56.6 x 56.6 x 25.2 mm
  Svoris
  TX: 30g / RX: 70g
 • Sarmonic BlinkMe yra itin kompaktiška belaidžio mikrofono sistema su keliomis naujoviškomis funkcijomis, kuri vienodai gerai veikia tiek su filmuojant fotoaparatu, tiek su kompiuteriu vaizdo susitikimams ir transliacijoms. Vienas iš šios sistemos privalumų - lengvai valdoma siųstuvų ir imtuvo jutiklinio ekrano sąsaja, todėl ją paprasta naudoti ir konfigūruoti.  

  Sistema turi daugybę išmaniųjų funkcijų, įskaitant pritaikomus mygtukus, kuriuos galima sukonfigūruoti įvairioms funkcijoms atlikti, integruotą įrašymo funkciją, leidžiančią įrašyti garsą tiesiai siųstuve, apsauginius lizdus, padedančius apsisaugoti nuo trukdžių, ir magnetinį laikiklį, leidžiantį lengvai pritvirtinti siųstuvą prie drabužių ar fotoaparato. Naudodami "Saramonic" programėlę kūrėjai gali pritaikyti mygtukų funkcijas, naudotojo sąsają ir siųstuvo fono paveikslėlį, kad sukurtų asmeniškesnę naudotojo patirtį. Ekraną galima visiškai sukonfigūruoti pagal naudotojo pageidavimus, o prijungus prie programėlės lengva pridėti savo vaizdą, pavyzdžiui, įmonės logotipą.  BlinkMe skaitmeniniu būdu perduoda 2,4 GHz dažnių juostoje, todėl užtikrinamas patikimas ir nuoseklus garso srautas net ir aplinkoje, kurioje yra didelis radijo dažnių aktyvumas. Jame yra 6 mm visakryptis mikrofonas, užtikrinantis aiškų ir aiškų garso vaizdą. Sistema turi lanksčias mono ir stereofoninio įrašymo galimybes, todėl naudotojai gali įrašinėti atskirai kiekvienu kanalu arba sujungti abu kanalus, kad būtų galima lanksčiau atlikti postprodukciją. Dėl sistemoje integruotos įrašymo funkcijos ir atsarginio kanalo, įrašyto kaip atsarginė kopija, niekada nereikės nerimauti, kad prarasite kokią nors medžiagą. Sistema gali išsaugoti iki 15 valandų garso įrašų 48 kHz/24bit diskretizavimo dažniu, o atsarginis kanalas įrašomas esant -6 dB garsumui, todėl netikėtų techninių problemų, pavyzdžiui, iškraipymo ar perkrovos, atveju išsaugomas aukštos kokybės garsas. Sistemoje taip pat galima vienu spustelėjimu sumažinti triukšmą ir stebėti realiuoju laiku bei atkūrimą.

  Imtuvas taip pat veikia kaip įkrovimo stotelė, todėl sistemą lengva išlaikyti veikiančią keliaujant. Sistema išsiskiria ilga baterijos veikimo trukme - siųstuvai veikia iki 9 valandų, o imtuvas - iki 24 valandų.Imtuvas turi lanksčias jungtis, pavyzdžiui, 3,5 mm TRS ir USB-C, todėl sistemą galima naudoti su kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ir fotoaparatais. Jis taip pat idealiai tinka, jei vienu metu norite transliuoti į du atskirus įrenginius. Inovatyvus magnetinis laikiklis leidžia lengvai keisti priedus ir laikiklius keliaujant, todėl ši sistema yra neįtikėtinai universali ir patogi naudoti. 

  Sistemą sudaro:

  2 x Siųstuvai
  1 x Imtuvas
  2 x Magnetinis spaustukas
  1 x 1/4 Magnetinis šalto bato adapteris
  4 x Magnetiniai laikikliai
  2 x Kailiniai slopintuvai
  1 x MVC telefono laikiklis
  1 x USB-A į USB-C laidas
  1 x 3,5 mm TRRS į 3,5 mm TRRS garso kabelis
  2 x Siųstuvo ekrano apsaugos
  1 x Imtuvo ekrano apsauga