Prekių katalogas

Blykstė Fomei Digital Pro X - 500

 • Blykstė Fomei Digital Pro X - 500

  Kodas: FY7823
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Šviestuvo tipas
  Studijos LED šviestuvas
  Apšvietimo priedų jungtis
  Bowens
  Garantinis laikotarpis
  60 mėn
  Šviesos šaltinis
  Impulsinė blykstė
  Vedantysis skaičius GN
  45.9 (ISO100, reflektorius 16.5 cm, 1m)
  Blykstės / šviestuvo galia
  500 J(Ws) / 650W
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  1.0-8.0 / 500 - 3.9 Ws
  Blykstės impulso trukmė
  1/2200 s
  Įsikrovimo laikas
  0.05 - 0.8s
  Aušinimas
  Taip
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5500±200K K / -
  Maitinimas
  AC 100 - 240V
  Korpuso medžiaga
  Aliuminis
  Matmenys
  337 x 120 x 255 mm
  Svoris
  2.8 kg
  Šviestuvo tvirtinimas
  5/8"
 •    Fomei  Digital Pro X-500 tai nauja „Hi-tech“ studijos blykstė su maksimalia 500 W blykstės galia  ir 650 W modeliuojančia šviesa. Labai trumpas laikas, reikalingas blykstės įjungimui, leidžia naudoti „Pro X“ sistemą net 3D nuotraukų pramonėje. Integruotas termometras, rodantis blykstės elektronikos temperatūrą, leidžia užtikrintai įsitraukti į fotografijos projektus, o blykstės skaitiklis informuoja jus apie blykstės lempos tarnavimo laiką. Blykstės veikimo laikas yra maždaug 100 000 - 200 000 blyksčių. Blykstėje galite nustatyti 5 grupes / A, B, C, D, E ir 10 kanalų 1–10. Kiekviena blykstė gali turėti savo unikalų pavadinimą sistemoje. Visos Fomei studijos blykstės turi ventiliatorių, aušinantį blykstės lempą, modeliuojančią lempą ir elektroniką prietaiso viduje. Aušinimas pailgina blykstės ir visų jos komponentų tarnavimo laiką, ir užtikrina, kad jūs galite dirbti su blykstėmis nesibaimindami dėl prietaso perkaitimo. Pyrex stiklo dangtis, gaubiantis blykstės ir modeliuojančią lempą, garantuoją apsaugą ir ilgesnį lempučių tarnavimo laiką, ypač intensyvaus darbo metu, kai keičiate reflektorius ir šviesdėžes. Stiklo dangtis taip pat apsaugo vartotoją nuo nudegimų dėl karštos modeliavimo lempos. Fomei blykstėse naudojami japoniški kondensatoriai užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką ir tikslų blykstės galios įkrovimą ir iškrovimą. Blykstę galite valdyti bevieliu ryšiu*. „F - Control“ programa, skirta „iOS“ ir „Android“, paverčia „Pro X“ blykstes vienomis moderniausių studijos blyksčių rinkoje. Patogus ir greitas visų blykstės funkcijų valdymas ledžia fotografui efektyviau dirbti ir taupo laiką fotografavimo metu. Galite valdyti nuo 1 iki 50 blyksčių iš vienos vietos. Galima išsaugoti blykstės parametrus - tai leidžia naudoti išankstinius nustatymus skirtingoms fotografijos rūšims. 
   
  *Kompiuterio / „Mac“ valdymui reikalinga USB radijo antena + programa. USB antenos nėra komplekte. Ji parduodama atskirai.
  „IOS“ / „Android“ valdymui reikalingi maršrutizatoriaus (FY3027), „WiFi“ konverteris (FY3448) ir programa. Maršrutizatorius ir konverteris neįeina į komplektą ir parduodami atskirai. 
   
 • Alternatyvios prekės