Prekių katalogas

Blykstė Fomei Digitalis Pro TX400 TTL

 • Blykstė Fomei Digitalis Pro TX400 TTL

  Kodas: FY3051
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Šviestuvo tipas
  Studijos blykstė
  Apšvietimo priedų jungtis
  Bowens
  Garantinis laikotarpis
  60 mėn
  Šviesos šaltinis
  Impulsinė blykstė
  Vedantysis skaičius GN
  32.9 (ISO100, 1m)
  Blykstės / šviestuvo galia
  400 J(Ws) / LED 20W
  Galios valdymo diapazonas F-stop / J(Ws)
  8 / 3.13 - 400
  Blykstės impulso trukmė
  1/450 - 1/12800s
  Įsikrovimo laikas
  0.01 – 1.9 s
  Blykstės režimai
  HSS, Strobo, TTL
  Aušinimas
  Taip
  Spalvinė temperatūra / CRI
  5500K / -
  Maitinimas
  220 V tinklo srovė / Li-ion 11.1V/4400mAh
  Matmenys
  26.5 x 12.5 x 125 mm
  Svoris
  2.3 kg
  Šviestuvo tvirtinimas
  5/8"
  Komplektacija
  blykstė, lempos transportavimo dangtelis, ličio jonų baterija, įkroviklis, dirželis, naudojimo instrukcijos

 • Fomei Digitalis Pro TX TTL yra atnaujinta akumuliatorinių studijos blyksčių serija su standartine BOWENS priedų jungtimi, 5 metų garantija, TTL matavimu, greitos sinchronizacijos ir "strobo" režimais. Supaprastintos blykstės formos ir lengvo svorio dėka, dabar vienu įrenginiu galite patogiai fotografuoti studijoje ir tuo pat metu realizuoti projektus išvykose.
   
  Dirbant patalpoje blykstę galima jungti į 220 tinklą su kintamosios srovės adapteriu (papildomas įsigijamas priedas), kurį galima jungti vietoj baterijos ir maitinti blykstę iš kintamosios srovės. Vienu įkrovimu galite padaryti iki 380 blyksnių.
   
  Blykstė turi 20W LED pilotinę lempą, kuri gali būti valdomas paspaudus šviesos diodų mygtuką keturiais režimais: išjungta, dalinė galia, visa galia ir AF ("Focus Assist"). AF režime kontrolinė lemputė šviečia tik automatinio fokusavimo metu. Plastikinė rankena, dažniausiai randama "FOMEI" studijos blyksčių viršuje, buvo pakeista patogiu dirželiu, sumontuotu šviestuvo gale. Jei turite daugiau akumuliatorių, juos galite įkrauti atskirai nuėmę nuo blykstės.
   
  TX400 TTL blykstę galite valdyti, naudodami belaidį siųstuvą* (Nikon, Canon, Fujifilm ir Sony kameroms), kuriame visos funkcijos ir reikšmės rodomos ir nustatomos ekrane. Blykstės turi įmontuotą imtuvą, bet galite prijungti ir savo turimą imtuvą prie blykstės šoninės sinchronizavimo jungties (3,5 mm lizdas). Turite iki 80 kanalų su A, B, C, D grupėmis.
   
  Dirbant standartiniu režimu, sukamuojau valdikliu galite valdyti blykstės galingumą nuo 1/1 (visa galia) iki 1/128 (mažiausia galia). Galite keisti galią 0.1 žingsnio. HSS režime galite sinchronizuoti blykstę iki 1/8000s užrakto greičiu. Šis režimas visada įjungtas. Šis režimas galimas tik su šios blyksės originaliu siųstuvu arba su didelės spartos sinchronizavimo siųstuvu. Strobo" režime gaunate blyksnių seką, kurioje galite nustatyti "RPT-T" (blyksnių skaičių) ir "RPT-HZ" (blyksnių dažnį). Didžiausias blyksnių skaičius yra 99, o Hz dažnis - 99. Blyksnių skaičius ir dažnis priklauso nuo naudojamos galios. Kuo didesnė galia, tuo mažesnis blyksnių dažnis ir skaičius pasiekiamas.
 • Alternatyvios prekės