Prekių katalogas

Dėklas priedams Manfrotto Street Tech Organizer

 • Dėklas priedams Manfrotto Street Tech Organizer

  Kodas: MB MS2-TO
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Dėklas
  Krepšio išorės aukštis
  13.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  26.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  7.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  11.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  23.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  7.0 cm
  Tūris
  2 L
  Svoris
  0.2 kg
  Krepšio spalva
  Tamsiai žalia
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Manfrotto Street Tech Organizer dėklas priedams padės išlaikyti visą elektroniką ir priedus prieinamus ir tvarkingus viename krepšyje. Jūsų laidai, adapteriai, įkrovikliai, standieji diskai, baterijos, ausinės pagaliau atsidurs savo vietose. Arba tai gali būti puikus sprendimas jūsų filmavimo rinkinio priedams, tokiems kaip fotoaparato mikrofonas, mažas LED šviestuvas ir pan.
   
  Dėklas turi pagrindinį erdvų skyrių su 4 vidinėmis šoninėmis kišenėmis ir vidiniu išimamu skydeliu su daugybe elastinių kilpų, skirtų įvairių tipų kabeliams laikyti. Be to, šis dėklas turi dvi išorines šonines rankenas, kad būtų galima lengvai paimti, ir išorinę galinę kišenę daiktams, kuriuos visada reikia turėti po ranka.

  Street Tech Organizer puikiai tinka kelionėms ar kasdieniniam naudojimui. Jūsų smulkūs daiktai visada bus po ranka ir lengvai randami. Street Tech Organizer gali veikti kaip aksesuarų krepšys lėktuve: susidėkite būtiniausius kelionės daiktus, pvz., ausines, įkroviklių laidus, pasą, išmanųjį telefoną ir galbūt užkandžius.