Prekių katalogas

Dirželis-rankena fotoaparatui Gitzo Century

 • Dirželis-rankena fotoaparatui Gitzo Century

  Kodas: GCB100HS
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Medžiaga
  Natūrali oda
  Matmenys
  37 x 2 x 5.5 cm
  Svoris
  80 g
 • Naujasis GITZO Century rankos fotoaparato diržas (GCB100HS) yra praktiškas ir elegantiškas. Šis įrankis suteikia patogią rankeną, padedančią fotografams fotografuoti stabiliai. Sukurtas iš tikros itališkos odos su unikaliu anglies pluošto raštu jis yra suderinamas su visais vidutinio dydžio veidrodiniais ir sisteminiais fotoaparatais turinčiais 1/4 ″ trikojo jungtį.

  Rankenoje įrengta nauja Gitzo GS5370SDR greito fiksavimo plokštelė su guminiu padu ir trumpu D profiliu, kuris leidžia fotografams lengvai pritvirtinti fotoaparatą prie trikojo, laikant dirželį.

  Gitzo Century rankos diržas yra greitai ir lengvai montavimas: prijunkite vieną iš dviejų diržų jungčių prie 1/4″ trikojo varžto, esančio fotoaparato apačioje, naudodami Gitzo greito fiksavimo plokštę. Standartinės kameros kilpos, esančios fotoaparato viršuje, gali būti pritvirtintos universalia 10mm pločio dirželio jungtimi. Jei reikia, komplekte taip pat yra du žiedeliai ir apsauginis odinis skirtukas, skirti žiedo tipo kamerų tvirtinimo sistemoms.

  Diržas-rankena tvirtai prisitaiko prie jūsų rankos ir turi „G-Lock“ sagtis. Jos yra suderinami su visais „Gitzo“ diržais ir leidžia greitai persijungti iš vieno diržo konfigūracijos į kitą.