Prekių katalogas

Fotoaparatas Olympus OM-D E-M10 Mark IV Silver

 • Fotoaparatas Olympus OM-D E-M10 Mark IV Silver

  Kodas: E-M10M4 S
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s, 1/16000 s
  Užrakto sparta
  15 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 040 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1/UHS-2
  USB / HDMI
  USB 2.0 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLS‑50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 360 kadrų
  Matmenys
  121.7 x 84.6 x 49.0 mm
  Svoris
  383 g (įskaitant bateriją ir atminties kortelę)

 • Olympus OM-D E-M10 Mark IV yra puikus fotoaparatas keliaujantiems kūrėjams. Kompaktiškas ir lengvas korpusas su dar patogesniu laikymu, universaliomis fotografavimo funkcijomis, skirtomis užfiksuoti profesionalius vaizdus tiesiog paspaudžiant užrakto mygtuką, o galinga 5 ašių vaizdo stabilizacija daro jį puikiu įrankiu, kiekvieną akimirką užfiksuojančiu puikia kokybe. Atverčiamas LCD ekranas, puikiai tinkantis asmenukėms, ir aukštos raiškos elektroninis vaizdo ieškiklis, vartotojams suteikia laisvę mėgautis savo unikaliais fotografavimo stiliais.

  Klasikinis Olympus korpuso dizainas, kuris dabar yra lengvesnis nei bet kada anksčiau, sveria tiek, kiek vienas 500 ml gėrimo buteliukas, net su uždėtu standartiniu objektyvu, todėl jis idealiai mobilus. Nauja, patobulinta E-M10 Mark IV rankena suteikia saugų laikymą ir patogų valdymą. Dėl korpuse esančio 5 ašių vaizdo stabilizavimo, kurio kompensavimas yra iki 4,5 išlaikymo greičio žingsnio, naujojo 20 mln. taškų „Live MOS“ jutiklio ir galingų M.Zuiko objektyvų, aukštos kokybės nuotraukos ir vaizdo įrašai, įskaitant naktinius ir tele kadrus garantuojami visais atvejais. Akumuliatorių galima lengvai įkrauti tiesiog fotoaparate per USB jungtį, netgi keliaujant.

  E-M10 Mark IV turi funkcijas, leidžiančias tiksliai užfiksuoti vos akimirką trunkančius įvykius, pavyzdžiui, nuosekliai fotografuojant maždaug 15 kadrų per sekundę greičiu. Patobulintas C-AF tikslumas leidžia nuolat fokusuoti judančius objektus. Veido prioriteto / Akių prioriteto AF dabar taip pat fokusuoja veidus, esančius profilyje ar net žiūrinčius žemyn. Tylusis režimas, išjungiantis užrakto ir veikimo garsus, yra naudingas tais atvejais, kai triukšmas yra nepageidaujamas, pavyzdžiui, koncerto metu ar fotografuojant miegančių vaikų veidus. Fotoaparate esančių „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“ technologijų ir programėlės „OI.Share“ dėka galima lengvai ir akimirksniu importuoti įrašytas nuotraukas ir vaizdo įrašus į išmanųjį telefoną ir bendrinti socialinėje terpėje. Jei tik norite, taip pat galite Bluetooth pagalba naudoti prijungtą išmanųjį telefoną nuotoliniam fotografavimui. Programėlėje taip pat yra fotoaparato instrukcijos ir fotografavimo patarimų bei metodų.
   

 • Alternatyvios prekės

  185000