Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony ZV-1 su rankena GP-VPT2BT

 • Fotoaparatas Sony ZV-1 su rankena GP-VPT2BT

  Kodas: ZV1BDI2BT
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5472 x 3648
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 13.2 x 8.80 mm ( 1.0" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Taip, jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/32000 s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  125 – 12 800
  Židinio nuotolis
  9.4 - 25.7 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 70 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F1.8 - 11
  Fokusavimo taškai
  315
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB 2.0 / Micro HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 260 kadrų
  Matmenys
  105.5 x 60.0 x 43.5 mm
  Svoris
  294 g
  Komplektacija
  Sony ZV-1 ,įkraunama baterija (NP-BX1), mikro USB kabelis, vėjo ekranas, vėjo ekrano adapteris, instrukcijų vadovas, fotoaparato rankena GP-VPT2BT
 •  

  Sukurta vaizdo tinklaraščių kūrimui 

  Iki smulkiausios detalės „ZV-1“ yra visa tai, kas padeda jums kurti įkvepiantį tinklaraščių turinį. Didelis 1.0 tipo „CMOS“ jutiklis ir plačios diafragmos objektyvas atkuria vaizdus su profesionaliu foniniu „bokeh“ efektu, taip pat aiškiomis detalėmis net ir sudėtingomis silpno apšvietimo sąlygomis. Naudodamiesi DI2 technologija, galite pasikliauti, kad automatinis fokusavimas tvirtai laikosi veido ir akių, neklaidžioja prie kitų objektų. Kai norite sufokusuoti kitą objektą, tiesiog palieskite jį ekrane ir leiskite kamerai sufokusuoti. „ZV-1“ greito hibridinio AF sistema leidžia paprastai ir greitai perjungti fokusavimą nuo veido į foną, vaizdo įrašams suteikiant daugiau stiliaus ir patrauklumo. Tiesiog paspausdami „Bokeh“ jungiklį, galite įjungti ir išjungti foninį „bokeh“ efektą – nereikia atlikti jokių sudėtingų rankinio reguliavimo veiksmų. Dabar nesunku tiesiog pasirinkti profesionaliai atrodantį defokusuotą foną arba sufokusuoti visą sceną tik mygtuko paspaudimu. Gaminio demonstravimo nustatymas leidžia perjungti nustatymus į tinkamus gaminių apžvalgoms vos vienu mygtuko paspaudimu. Jie praplečia matymo kampą ir akimirksniu perjungia fokusą į objektą, todėl nereikia laukti, kol pasikeis fokusavimas ar pridėti rankos už gaminio, fokusavimui nukreipti į jį. „ZV-1“ skirtas išgauti puikius kadrus judant. Puikus vaizdo stabilizavimas leidžia filmuoti sklandžiai vaikštant ir apšvietimui besikeičiant iš šešėlio į saulėtą arba iš lauko į vidaus, aut. ekspozicija (AE) seka veidus ir užtikrina, kad jie visada gerai apšviesti. 

   


  Fotoaparato rankena GP-VPT2BT su nuotoliniu belaidžiu valdikliu 

  Pritaisius prie suderinamo fotoaparato, fotografavimo ir filmavimo nuotolinio valdymo mygtukus galima naudoti įprastai laikant rankeną ir neliečiant aparato. Bet kokia funkcija, priskirta fotoaparato C1 mygtukui, galima naudotis paspaudus nuotolinį rankenos C1 mygtuką. Belaidis „Bluetooth®“ ryšys reiškia, kad fotoaparatui valdyti naudojant rankeną nereikalingi jokie laidai. Tiesiog sukomponuokite kadrą ir fotografuokite be jokių laidų. Rankenos dizainas sulaiko dulkes ir drėgmę. Be to, kadangi nėra jokių laidų, fotoaparato jungčių dangteliai lieka uždaryti, tad jis bus dar atsparesnis dulkėms ir drėgmei. 

  Lankstaus palenkimo funkcija
  Su greito palenkimo funkcija nesunkiai nustatysite tobulą fotoaparato kampą fotografuodami įvairius subjektus iš skirtingų kampų. Naudojant šią funkciją nereikės nepatogiai lankstytis, kad pasidarytumėte asmenukę ar nufotografuotumėte kitus žmones. Greitai ir lengvai nustatykite fotoaparatą norėdami fotografuoti kitus žmones, pasidaryti asmenukę arba filmuoti. Su šia rankena padidės šansas gauti tinkamą kadrą fotografuojant ir filmuojant be asistento. Su ja galima stabiliai fotografuoti ir vertikalioje padėtyje – tai užtikrina lengvo kampo reguliavimo ir 90 fiksavimo padėties funkcijos. Ši rankena kruopščiai sukurta, kad suteiktų optimalų stabilumą ir komfortą pritaisius tiek prie kompaktinio, tiek prie sisteminio fotoaparato su keičiamu objektyvu. Laikant šią rankeną nuotolinio valdymo mygtukai lengvai pasiekiami, kad aparatu naudotumėtės sklandžiai ir intuityviai. Išplėskite sumaniai integruotas rankenos kojeles ir ji taps patogiu, stabiliu trikoju – abi rankos bus laisvos, kad galėtumėte kurti vaizdo tinklaraščius ar užsiimti kitais darbais.

   

   

 • Alternatyvios prekės