Prekių katalogas

Fujinon XF 33mm F1.4 R LM WR

 • Fujinon XF 33mm F1.4 R LM WR

  Kodas: FF33 14WR
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartinis
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  33 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.4 / F16
  Diafragmos lapeliai
  9 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  15 / 10
  Matymo kampas
  46.6°
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.30 m
  Filtro diametras
  58 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  67 x 73.5 mm
  Svoris
  360 g
 • Fujinon XF33mm F1.4 LM WR  yra naujos kartos itin šviesus pagrindinis objektyvas, užtikrinantis išskirtinį vaizdo ryškumą. Jo didelės raiškos galimybė yra suderinta su išskirtiniu automatinio fokusavimo (AF) našumu, kuris užtikrina greitą ir didelį tikslumą tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Patvarus objektyvo dizainas tinka įvairioms fotografavimo sąlygoms.

  Objektyvą sudaro 15 elementų, įskaitant du asferinius elementus ir tris itin mažos sklaidos (ED) lęšius, suskirstytus į 10 grupių, kad efektyviai sumažintų chromatinę ir sferinę aberaciją, o tai užtikrina ryškumą nuo krašto iki krašto net ir plačiai atvėrus diafragmą. Viduryje esančią fokusavimo grupę sudaro du ED elementai ir vienas asferinis elementas, siekiant sumažinti aberacijos svyravimus, atsirandančius dėl fokusavimo elementų judesių, užtikrinant puikią vaizdo kokybę visuose fokusavimo diapazonuose nuo arti iki labai toli. 

  Didžiausia F1.4, XF 33mm objektyvo diafragma leidžia vartotojams kurti aukštos kokybės nuotraukas su minimaliu fotoaparato drebėjimu ir skaitmeniniu triukšmu net esant prastam apšvietimui, pavyzdžiui, prastai apšviestose patalpose ir naktiniuose peizažuose. Esant F1.4 objektyvas suteikia nedidelį lauko gylį, kad fonas būtų nefokusuotas ir sukuriamas kreminis bokeh efektas, o židinio plokštumoje ryškiai sufokusuotam pagrindiniam objektui suteikiamas aiškus kontrastas ir trimatės raiškos. 9 diafragmos lapeliai užtikrina beveik apvalios formos „bokeh“ efektą, net esant maksimaliai diafragmai. 

  Dėl židinio nuotolio matymo kampas yra labai artimas žmogaus akies kampui ir sukuria natūraliai atrodančią perspektyvą. Ji apima platų fotografavimo situacijų spektrą nuo portretų iki momentinių kadrų ir kraštovaizdžio fotografijos. Platų fotografavimo diapazoną taip pat papildo pažangios makro nuotraukos, kurių minimalus darbo atstumas yra tik 30 cm, o maksimalus padidinimas yra 0.15 karto. 

  XF 33mm F1.4 AF sistema varoma linijiniu varikliu, todėl AF yra beveik tylus, greitas ir labai tikslus. Fokusas pasiekiamas net per 0,04 sekundės, todėl vartotojai nepraleis svarbios fotografavimo galimybės. Naudojant linijinį variklį, užtikrinantį greitą ir tikslų AF, galima tiksliai išlaikyti fokusavimą net ir AF-C režimu, kuris dažniausiai naudojamas filmuojant. Be to, objektyvas yra optiškai sukurtas taip, kad sumažintų žiūrėjimo kampo pokyčius, atsirandančius dėl židinio kvėpavimo, todėl jis yra idealus pasirinkimas visavertei vaizdo įrašų gamybai. 

  XF 33mm F1.4 yra kompaktiškas ir lengvas, sveriantis apytiksliai. 360 g ir 73.5 mm ilgio, o filtro sriegio dydis 58 mm. Fokusuojančių lęšių grupės išorinis skersmuo yra mažas, kad tilptų tiesinis variklis, todėl pasiekiamas plonas, stilingas dizainas. Objektyvo korpusas yra atsparus oro sąlygoms 11-oje vietų nuo dulkių ir drėgmės ir gali būti naudojamas su oro sąlygoms atspariais X serijos skaitmeniniais fotoaparatais, esant iki -10 °C temperatūrai, kad būtų patikimas veikimas nepalankiomis oro sąlygomis. sąlygos. 
   

 • Alternatyvios prekės

  Fujinon XC 35mm F2
  Kodas: FC35 2B
  19900
  38900
  Zeiss Touit 1.8/32
  Kodas: ZT32 18
  64900
  Fujinon XF 35mm F1.4 R
  Kodas: FF35 14
  54900